Bir Umut Yeter 4.Bölüm Fragmanı İzle Bir Umut Yeter Son Bölüm İzle

Bir Umut Yeter 4.Bölüm Fragmanı yayınlandı. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bir Umut Yeter dizisinin yeni bölümü 20 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Bir Umut Yeter 4.Bölüm Fragmanı İzle Bir Umut Yeter Son Bölüm İzle

Başrollerinde Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç Töre ve Hazal Subaşı gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Bir Umut Yeter bu hafta yayınlanacak mı?

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yılmaz, gerçekleri Elif'e anlatır ve olayların seyri değişir!

Derya, açtığı fotoğraf sergisi ile matem kokan hayatından az da olsa uzaklaşırken bu durum tüm aile tarafından mutlulukla karşılanır. Yılmaz’ın, Umut’u gerçek annesinden koparması nedeniyle yaşadığı vicdan azabı ise tüm hayatını etkilemeye devam etmektedir.

Yılmaz’ın Derya’ya yazdığı isimsiz mektup, Derya’dan önce Kenan’ın eline geçince, Kenan kızını koruma içgüdüsüyle tüm imkanlarını seferber eder. Kader ise Yılmaz ile Derya’yı yine karşı karşıya getirmiş ve bu karşılaşmada Derya’nın kaybettiği oğlu ve yaşantısıyla ilgili yaptığı samimi itiraflar Yılmaz’ı derinden etkilemiştir.

Elif’in Yılmaz’ı kıskanması ve Umut’a olan aşırı korumacı tavrından dolayı Yılmaz gerçekleri Elif’e anlatmak zorunda kalır.

BİR UMUT YETER SON BÖLÜM İZLE

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER