Bir Deli Rüzgar 5.Bölüm Fragman izle ( Önizleme) Bir Deli Rüzgar Son Bölüm izle

Bir Deli Rüzgar 5.Bölüm Önizleme yayınlandı. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bir Deli Rüzgar dizisinin yeni bölümü 13 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Bir Deli Rüzgar 5.Bölüm Fragman izle ( Önizleme) Bir Deli Rüzgar Son Bölüm izle 

Başrollerinde Hatice Aslan, Pınar Deniz, Berk Cankat ve Almila Ada gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yeni Fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Tunahan’ın Melike’yi korumak için Uğur’a kafa tutması, hayatlarına daha da fazla zorluk olarak yansır. Ancak zorlukların içinden sürpriz bir yardımcı ile çıkarlar. Gerçeğin ortaya çıkmasının ağırlığı ile sarsılan Gökçe’nin attığı hızlı adım, onu bambaşka belaların içine sokar. Gökçe’nin içine girdiği durum Tunahan ve Uğur’u tekrar karşı karşıya getirir.

Reşat, Sevim Soylu hamileliğini ifşa ettiği için Melike’yi cezalandıracakken, kimsenin beklemediği bir şey yapar. Sevim Soylu’nun ise bir planı vardır. Ancak kurduğu plan, sahneye sarhoş çıkması ile onu spotların altından alarak bambaşka bir yere taşıyacaktır. Sevim Soylu’dan boşalan mikrofonu eline alan Melike, sahne bitiminde alkışlar ve ışıklar altında gülümserken önemli bir yüzleşmeye hazırlandığının farkında değildir.

BİR DELİ RÜZGAR SON BÖLÜM İZLE

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER