Aslan Ailem 27.Bölüm Fragmanı izle

Aslan Ailem 27.Bölüm Fragmanı yayınlandı. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Aslan Ailem dizisinin yeni bölümü 22 Nisan Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Aslan Ailem 27.Bölüm Fragmanı izle

Başrollerinde Burcu Özberk, Akın Akınözü ve Fırat Altunmeşe gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Aslan Ailem bu hafta yayınlanacak mı?

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Savaş, Tayfun Olgun’dan intikam almak için Burcu’nun hayatına girmiştir. Burcu her şeyden habersiz işine dört elle sarılırken, Savaş’ın kuşku uyandıran tavırları Murat’ın dikkatinden kaçmaz.

Özgeçmişine Japonca bildiğini yazan Mutlu’nun, Japon bir müşterinin geleceğini öğrenmesiyle paçaları tutuşur. En kısa zamanda Japonca öğrenmek zorunda kalan Mutlu’nun yardımına Sevgi koşar. Japon müşteriyi memnun etmek için Rıfkı’yla birlikte her yolu deneyen Mutlu, olmadık bir şekilde Aslan Ailesi’ni de işin içine sokar.

Bu arada daha ilk görüşte Sevgi’ye vurulan Japon müşteri, Gayret’in bir numaralı rakibi olur.

Murat’ın Savaş’la ilgili şüphelerini Burcu kıskançlığa yorar. Murat bir yandan kıskanmadığını kanıtlamaya çalışırken, diğer yandan da gerçek ailesini bulmak için araştırmalarına devam eder. Cem’le birlikte yakaladıkları bir ipucu Murat’ı gerçek ailesine götürecektir.

    YORUM EKLE
    SIRADAKİ HABER