4N1K İlk Aşk 2.Bölüm Fragmanı izle

4N1K İlk Aşk 2.Bölüm Fragmanı yayınlandı. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen 4N1K İlk Aşk dizisinin yeni bölümü 13 Temmuz Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

4N1K İlk Aşk 2.Bölüm Fragmanı izle

Başrollerinde Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Sina Özer, Cihan Şimşek ve Burak Yörük gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı 4N1K İlk Aşk bu hafta yayınlanacak mı?

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yaprak, çocukluktan beri kızlar dünyasından uzak, yanı başındaki dört adamdan oluşan rengarenk bir dünya kurmuştur kendine. Bir gün bu dünya, gizemli bir biçimde hayatına giren Barış’ın oyunlarıyla değişir. Bu değişim, onu kendisine ve kızlar dünyasına doğru bir keşfe çıkarır. Artık bir seçim yapmak zorundadır; ya bir ‘masal prensi’ni ya da ‘gamzeli kahraman’ı seçecektir…

Aşktan, okuldan, ailelerinden yana tam manasıyla bela mıknatısı olan; her zorluğu birbirlerine tutunarak aşan bu beş gencin; çocukken verdikleri o söz, her arıza durumda yineledikleri o cümle, hikayemizi en iyi şekilde özetlemektedir aslında: BİRİMİZ KIZIMIZ, KIZIMIZ HEPİMİZ İÇİN!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER