Anasayfa /  Medya /  Dizi

FOX TV'nin iddialı dizisinin ekran ömrü kısa sürdü! 6. bölümüyle final yapıyor

FOX TV'nin iddialı dizilerinin başında gösterilen Kusursuz Kiracı, reytinglere ulaşılamaması sebebiyle 6. bölümle final yapıyor. İşte detaylar...

Abone ol
Abone ol 29 Eylül 2022 13:56

FOX TV'nin iddialı dizilerinin başında gösterilen Kusursuz Kiracı, reytinglere ulaşılamaması sebebiyle 6. bölümle final yapıyor. İşte detaylar...

Başrollerini Dilan Çiçek Deniz, Serkay Tütüncü, Melisa Döngel ve Bennu Yıldırımlar'ın paylaştığı dram türündeki Kusursuz Kiracı dizisi, 30 Ağustos 2022'de yayın hayatına başladı. Farklı konusuyla dikkat çeken dizinin hayranlarını üzecek bir gelişme yaşandı.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, MF Yapım imzalı dizinin reyting sonuçları da düşük çıkınca erken final kararı alındı. Serkay Tütüncü ile Dilan Çiçek Deniz'i buluşturan proje 6. bölümde ekrana veda edecek.

KUSURSUZ KİRACI OYUNCULARI VE KARAKTERLER

Dilan Çiçek Deniz - Mona

Serkay Tütüncü - Yakup

Melisa Döngel - Leyla

Özlem Tokaslan - Hamiyet

Ruhi Sar - Sami

Beyti Engin - Cüneyt

Deniz Cengiz - Suzi

Umut Kurt- Nihat Dinç

Ümmü Putgül - Sabahat

Hasan Şahintürk - Muzaffer

Bennu Yıldırımlar - Madam Vula

Nilsu Yılmaz,

Rami Narin,

Alptekin Serdengeçti,

Şirin Öten,

Rüçhan Çalışkur

 

 

KUSURSUZ KİRACI KONUSU

Mona (Dilan Çiçek Deniz), yetimhanede büyümüş genç bir kadındır. İnternet gazetesinde çalışmakta ve son dönemde İstanbul’un farklı noktalarında yaşanan ev kundaklaması vakalarının haberini yapmaktadır. Yine yangın haberine gittiği bir gün, aynı haberi yapmaya gelen fotoğraf muhabiri Yakup (Serkay Tütüncü) ile karşılaşırlar. Birbirlerinden alttan alta hoşlanmakla birlikte, tümüyle zıt karakterlere sahip oldukları için didişe didişe haberi yaparlar. Haber dönüşü Mona zaten kavgalı olduğu ev sahibinin eşyalarını kapının önüne koyduğunu görür ve artık evsiz kalmıştır. Yetimhaneden arkadaşı ve şimdilerde polis olan arkadaşı Leyla (Melisa Döngel) gizli bir görevde olduğundan, yeni tanıştığı Yakup’un, sonradan garip bir mimariyle ikiye bölünmüş olan evine kiracı olma teklifini geçici bir çözüm olarak kabul etmek zorunda kalır. Ancak Mona daha apartmana taşındığı ilk gün, Yuva Apartmanı’nda garip işler döndüğünü fark eder. Gizemli tavırlar takınan komşular da onun apartmana taşınmasından hiç memnun görünmemektedir. İçeride sıra dışı işler döndüğü bellidir ancak Mona neler olup bittiğini anlayacak zaman bulamadan, hiç beklenmedik, ciddi bir problemin içine düşer.

KUSURSUZ KİRACI UYARLAMA MI?

Kusursuz Kiracı dizisi Yazar Nermin Yıldırım’a ait “Ev” romanındaki “Evi Yak” öyküsünden hareketle kaleme alınıyor.

 

Yorumlar