Anasayfa /  Foto Galeri

Feribotta iğrenç olay! Muavin 18 yaşındaki engelli kıza tecavüz etti!

İstanbul’dan Adıyaman’a gitmek için otobüse binen 18 yaşındaki zihinsel engelli kız çocuğu muavin tarafından feribotta tecavüze maruz kaldı. Kız çocuğunun annesi tarafından fark edilen olayın ardından istismarcı muavin tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Feribotta iğrenç olay! Muavin 18 yaşındaki engelli kıza tecavüz etti! - Sayfa 1

İstanbul'dan Adıyaman'a gitmek için otobüse binen 18 yaşındaki zihinsel engelli kız çocuğu muavin tarafından feribotta tecavüze maruz kaldı. Olay geçtiğimiz aylarda İstanbul Eminönü'nde meydana geldi. 61 yaşındaki R.A., orta derecede zeka geriliği bulunan 18 yaşındaki kızı F.C., ile Adıyaman'ın Kahta ilçesine gitmek için otobüse bindi. Otobüs İstanbul'da Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçmek için Eminönü'nde arabalı feribota bindi. 

Feribotta iğrenç olay! Muavin 18 yaşındaki engelli kıza tecavüz etti! - Sayfa 2

ANNESİNDEN İZİN ALIP DIŞARI ÇIKARDI

Sabah'ın haberine göre; Araç feribota inince otobüste bulunan yolcular hava almak için dışarı çıktı. 18 yaşındaki F.C.'de hava almak için dışarı çıkmak istedi ancak anne R.A., kızının çıkmasına izin vermedi. Anne kızın konuşmasını dinleyen otobüs muavini M.Ö., R.A.'ya kızının hava alması için kendisine göz kulak olabileceğini söyledi. Muavinin teklifini kabul eden anne F.C.'nin M.Ö., ile dışarı çıkmasına izin verdi. 

Feribotta iğrenç olay! Muavin 18 yaşındaki engelli kıza tecavüz etti! - Sayfa 3

FERİBOTUN ASANSÖRÜNDE İSTİSMAR ETTİ

Genç kızı feribotun üst katına çıkarmak için asansöre bindiren muavin M.Ö., burada F.C.'nin zorla pantolununu ve iç çamaşırlarını çıkararak taciz etmeye başladı. Dakikalarca süren tacizin ardından kız çocuğu bağırmaya başlayınca M.Ö., genç kızı tekrar otobüse annesinin yanına götürdü. 

Feribotta iğrenç olay! Muavin 18 yaşındaki engelli kıza tecavüz etti! - Sayfa 4

Otobüs seyir halinde giderken mağdur kız çocuğu annesine lavabo ihtiyacının geldiğini söyleyerek kendisini tuvalete götürmesini istedi. Mola yerinde lavaboya giden anne kızına tuvalet ihtiyacı için yardım ettiği sırada iç çamaşırında kan izleri olduğunu gördü. Şoka giren anne kızına ne olduğunu sorunca zeka geriliği olan F.C., asansörde muavin tarafından cinsel saldırıya uğradığını anlattı.