Anasayfa /  Foto Galeri

Ferdi Kadıoğlu ve Sera Vrij çiftinden flaş karar! İmzayı atıyorlar...

Fenerbahçe'nin genç oyuncusu Ferdi Kadıoğlu, uzun süredir mutlu bir beraberlik yaşadığı Hollandalı sevgilisi Sera Vrij ile hayatını birleştirmeye karar verdi.

Ferdi Kadıoğlu ve Sera Vrij çiftinden flaş karar! İmzayı atıyorlar... - Sayfa 1

Fenerbahçe'nin genç oyuncusu Ferdi Kadıoğlu özel hayatıyla ilgili önemli bir karar verdi. Kadıoğlu bir süredir beraber olduğu Sera Vrij ile evlenme kararı aldı

Ferdi Kadıoğlu ve Sera Vrij çiftinden flaş karar! İmzayı atıyorlar... - Sayfa 2

Fenerbahçe'nin bu sezon en forma isimlerinden biri olan milli futbolcu Ferdi Kadıoğlu 2023 yılında Sera Vrij ile dünya evine girmeyi planlıyor. 

Ferdi Kadıoğlu ve Sera Vrij çiftinden flaş karar! İmzayı atıyorlar... - Sayfa 3

'Aferin Ferdi'
Geçtiğimiz aylarda Fenerbahçe ile kontratını 4 yıl uzatan Ferdi Kadıoğlu'nun imza törenine sevgilisi Sera Virj ile katılmıştı. Ali Koç, önünden geçen genç kıza 'Sen kimsin?' demişti. Ferdi Kadıoğlu'nun Sevgilisi Sera Vrij, 'Ferdi' cevabını verince Ali Koç 'Girl friend?' diye sormuştu. Evet yanıtını alan Ali Koç, Ferdi Kadıoğlu'na dönerek 'Aferin Ferdi' ifadelerini kullanmıştı.

Ferdi Kadıoğlu ve Sera Vrij çiftinden flaş karar! İmzayı atıyorlar... - Sayfa 4

SERA VRIJ KİMDİR?

Sera Vrij'in Hollanda'da dünyaya geldiği öğrenildi. Hem okul hem de iş ile ilgilenen Hollandalı güzel Sera Vrij'in Hogeschool TIO Amsterdam Üniversitesi'nde öğrenim hayatına devam ettiği ortaya çıktı.