Anasayfa /  Foto Galeri

Fenerbahçe'den bomba haber! Mesut Özil'den sonra Eden Hazard bombası! Fenerbahçe transfer haberi

Fenerbahçe'den bomba haber! Mesut Özil'den sonra Eden Hazard bombası! Mesut Özil'i kadrosuna katmasına belki de saatler kalan Fenerbahçe için İspanyol basınından çok ilginç bir iddia ortaya atıldı. Habere göre Fenerbahçe, Real Madrid'in yıldız ismini kadrosuna katmaya yakın. Fenerbahçe transfer haberi

Fenerbahçe'den bomba haber! Mesut Özil'den sonra Eden Hazard bombası! Fenerbahçe transfer haberi - Sayfa 1

Fenerbahçe'den bomba haber! Mesut Özil'den sonra Eden Hazard bombası! Mesut Özil'i kadrosuna katmasına belki de saatler kalan Fenerbahçe için İspanyol basınından çok ilginç bir iddia ortaya atıldı. Habere göre Fenerbahçe, Real Madrid'in yıldız ismini kadrosuna katmaya yakın. Fenerbahçe transfer haberi

Fenerbahçe'den bomba haber! Mesut Özil'den sonra Eden Hazard bombası! Fenerbahçe transfer haberi - Sayfa 2

Mesut Özil transferinde mutlu sona ulaşan Fenerbahçe için orta sahaya flaş bir ismin adı daha gündeme geldi. Fenerbahçe'nin Roma forması giyen Amadou Diawara ile ilgilendiği iddia edildi.

Fenerbahçe'den bomba haber! Mesut Özil'den sonra Eden Hazard bombası! Fenerbahçe transfer haberi - Sayfa 3

West Brom'un hocası Sam Allardyce, "Hala transfer edebileceğimiz oyuncular var. Oyuncu aramaya devam edeceğiz" dedi. Bu sözlerin ardından Sky Sports, Brom'un İshak Belfodil için Hoffenheim ile anlaşamayınca dikkatini Galatasaray'dan Mbaye Diagne'ye çevirdiğini yazdı.

Fenerbahçe'den bomba haber! Mesut Özil'den sonra Eden Hazard bombası! Fenerbahçe transfer haberi - Sayfa 4

Mesut Özil'i kadrosuna katmasına belki de saatler kalan Fenerbahçe için İspanyol basınından çok ilginç bir iddia ortaya atıldı. Habere göre Fenerbahçe, Real Madrid'deki performansı ciddi şekilde sorgulanan Eden Hazard'ı 6 aylığına kiralamak istiyor.