Anasayfa /  Foto Galeri

FB TV üzücü haberi az önce duyurdu! Ünlü sunucu Dilay Kemer yoğun bakıma alındı

Geçtiğimiz aylarda kanser hastalığı nedeniyle hayatını kaybeden Emre Gönülşen'in ardından spor camiası bir kez daha kanser kabusunu yaşıyor. Fenerbahçe TV'nin ekran yüzlerinden Dilay Kemer kanser nedeniyle yoğun bakıma alındı. işte haberimizin detayları...

FB TV üzücü haberi az önce duyurdu! Ünlü sunucu Dilay Kemer yoğun bakıma alındı - Sayfa 1

FB TV'nin başarılı sunucusu Dilay Kemer kanser nedeniyle yoğun bakıma alındı. Dilay Kemer'in yoğun bakımda olduğunu FB TV, Twitter'dan paylaştı. Hastalığı nedeniyle bir süredir çalışamayan Dilay Kemer'in yoğun bakıma alınması sonrası sosyal medyadan destek mesajları geldi. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlanayan Kemer, ikinci kez kansere yakalandığını belirtmişti.

FB TV üzücü haberi az önce duyurdu! Ünlü sunucu Dilay Kemer yoğun bakıma alındı - Sayfa 2

FB TV'DEN DİLAN KEMER PAYLAŞIMI 
FB TV'nin resmi Twitter adresinden yapılan açıklamada; "Kanalımızın sevilen yüzü Dilay Kemer’e acil şifalar diliyoruz. Dualarımız ve kalbimiz seninle!" denildi.

FB TV üzücü haberi az önce duyurdu! Ünlü sunucu Dilay Kemer yoğun bakıma alındı - Sayfa 3

İKİNCİ KEZ YAKALANDIĞINI AÇIKLAMIŞTI 
Dilay Kemer kendisine ait sosyal medya hesabından bir fotoğrafını paylaşarak, "Herkese merhaba, İlk defa bir tbt gününde hastalık zamanından bir şey paylaşmak istedim. 30.08.2018’e ait bu fotoğraf, ilk tedavi-kemoterapi günüm...Aradan geçen 1,5 yılda sayamadığım kadar daha tedavi aldım, hem fiziksel hem ruhsal çok değiştim ama umuyorum ki artık bugün son. Allah’ın izniyle bugün 2. kez ilik nakli oluyorum. Bundan sonraki sürecin uyumlu, kolay, sağlıklı geçmesi için dualarınızı, enerjilerini bekliyorum, gücünüze ihtiyacım var, bana bugüne kadar sevginizi hissettiren güzel kalplerinizden öpüyorum." ifadelerine yer verdi.

FB TV üzücü haberi az önce duyurdu! Ünlü sunucu Dilay Kemer yoğun bakıma alındı - Sayfa 4

İŞTE DİLAY KEMER'İN O MESAJI...

"Merhaba... Uzun zaman oldu paylaşım yapmayalı. Açıkçası 'Nasılsın?' sorusuna verecek net bir cevabım olana kadar sessiz kalmaya devam edecektim. Çünkü 'İyiyim' desem iyi değilim, 'Kötüyüm' desem kötü de değilim ama iyileşemedim arkadaşlar. Hala hastane-ev arası mücadele dolu bir hayat yaşıyorum. Tahmin edersiniz ki bu durumdayken en duymak ve cevaplamak istemediğim soru nasıl olduğum. Her dakika bunu konuşmak, herkese tek tek anlatmak moralimi bozuyor. Zaten doktorum da hastalık konuşmayı yasakladı ama bütün o güzel mesajlar için, endişeleriniz için teşekkür ederim ve böyle hayırlı bir gecede yine dualarınızda olmak isterim."