Anasayfa /  Magazin

Fatih Terim, Arda Turan ve Galatasaraylı futbolcular orada buluştu!

Galatasaray'ın başına tekrar geçeceği iddia edilen teknik direktör Fatih Terim, Arda Turan ve Galatasaray'ın yıldız futbolcuları takım arkadaşları Oğulcan Çağlayan'ın düğününde buluştu. Düğünde Fatih Terim ve ekibinin neşeli halleri dikkat çekti.

Abone ol
Abone ol 17 Haziran 2022 00:02

Süper Lig'de sezonun tamamlanmasının ardından Galatasaraylı futbolcu Oğulcan Çağlayan evlendi. Sarı-kırmızılı kulüpten ayrılan Fatih Terim düğünde ortaya çıktı.

Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra göz önünde olmayan ve Bodrum'a giden Fatih Terim de düğünde ortaya çıktı. Tecrübeli hocanın neşeli halleri gözlerden kaçmadı.

 Galatasaray'lı futbolcular da takım arkadaşının bu özel gününde Oğulcan'ı yalnız bırakmadı. Taylan Antalyalı, Aytaç Kara, Ömer Bayram ve Kerem Aktürkoğlu, Oğulcan'la birlikte bu pozu verdi.

 Kerem bir de Oğulcan'la tek çekildiği fotoğrafı kişisel sosyal medya hesabından, "Mutluluklar canım kardeşim" notuyla paylaştı.

"BU BİR DEFTER DEĞİL"

Fatih Terim, nikah töreninde yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı:

 Ben de haziran ayında evlenmiştim. Ayın 22'sinde 40. yılımızı kutlayacağız. Onun için bunu özellikle söylüyorum. Evlilik cüzdanı değerli bir evrak. Bir defter değil. Aileyi bir arada tutan, aileyi mutlu eden, mutsuz eden çok önemli bir evrak.

Fatih Terim ile Arda Turan arasındaki şu diyalog ise düğüne damga vurdu:

Yorumlar