Anasayfa /  Foto Galeri

Evden ondurma almaya gidiyorum diyerek çıktı evli ve iki çocuk sahibi adama kaçtı! video izle

Müge Anlı’da kayıp olarak aranan 18 yaşındaki Kübra Kalır’ın evli ve iki çocuk sahibi Maşallah Gürer adlı kişi ile kaçtığı ortaya çıktı. Araştırmacı gazeteci Müge Anlı’nın dakikalar içinde bulduğu Kalır, canlı yayına bağlanarak gözyaşları içinde yolunu gözleyen ailesine, 'Seven insan kaçar. Eve dönmeyeceğim'Maşallah eşinden boşanacak'' dedi.

Evden ondurma almaya gidiyorum diyerek çıktı evli ve iki çocuk sahibi adama kaçtı! video izle - Sayfa 1

Evden ondurma almaya gidiyorum diyerek çıktı evli ve iki çocuk sahibi adama kaçtı! Müge Anlı buldu!

Müge Anlı’da kayıp olarak aranan 18 yaşındaki Kübra Kalır’ın evli ve iki çocuk sahibi Maşallah Gürer adlı kişi ile kaçtığı ortaya çıktı. 

Evden ondurma almaya gidiyorum diyerek çıktı evli ve iki çocuk sahibi adama kaçtı! video izle - Sayfa 2

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı’nın dakikalar içinde bulduğu Kalır, canlı yayına bağlanarak gözyaşları içinde yolunu gözleyen ailesine, 'Seven insan kaçar. Eve dönmeyeceğim'Maşallah eşinden boşanacak'' dedi.

Evden ondurma almaya gidiyorum diyerek çıktı evli ve iki çocuk sahibi adama kaçtı! video izle - Sayfa 3

İstanbul Eyüp’te ailesiyle birlikte yaşayan 18 yaşındaki Kübra Kalır, 5 Haziran’da evinden dondurma almaya diye çıktıktan sonra kayıplara karıştı.

Evden ondurma almaya gidiyorum diyerek çıktı evli ve iki çocuk sahibi adama kaçtı! video izle - Sayfa 4

Gözyaşları içinde ATV’nin fenomen programı Müge Anlı’nın yolunu tutan genç kızın ailesi, sabah saatlerinde aldıkları ihbar telefonu üzerine kızları Kübra’nın birlikte çalıştıkları iş yerindeki evli ve iki çocuk sahibi Maşallah Gürer ile kaçmış olabileceğini ifade etti.