Anasayfa /  Magazin

Esra Balamir koronavirüse yakalandı

Yıllardır teşhisi konulamayan bir hastalıkla mücadele eden ünlü şarkıcı ve sunucu Esra Balamir, koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu. Daha önce yakın bir arkadaşının koronavirüse yakalandığını söyleyen Balamir, tedavi gördüğünü belirtti.

Abone ol
Abone ol 04 Nisan 2020 17:52

Demet Akalın ile olan dostluğuyla sık sık gündeme gelen Esra Balamir'in bir arkadaşının koronavirüs testi pozitif çıkmıştı. Kendisine de test yapıldığını ve sonucunun pozitif çıkma ihtimalinin yüksek olduğunu söyleyen Balamir'den kötü haber geldi.

 TEDAVİ GÖRMEYE BAŞLADI

Ünlü sunucu ve şarkıcı Esra Balamir, yeni bir açıklama yaparak test sonucunun pozitif çıktığını söyledi. Balamir, "Tedavi oluyorum. Eve ilaç getiriyorlar" dedi.

TEŞHİS KONULAMAYAN HASTALIĞI İLE MÜCADELE EDİYORDU

Geçtiğimiz aralık ayında bir alışveriş merkezinin çıkışında objektiflere takılan Esra Balamir, yılladır teşhis konulamayan hastalığı ile mücadele ettiğini söylemişti.

Balamir, "Tedavim devam ediyor. Cerrahpaşa'da 6 haftada bir yatış yapıyorum. Tedavimde damar yolundan ilaç veriliyor. Uzun yıllar, hatta ömür boyu almak zorunda kalabilirim. Bu da benim kaderimde varmış, her şey Allah'tan. Buna da şükür ediyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Yorumlar