Anasayfa /  Medya /  Dizi

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı izle (EDHO izle) - Atv dizi izle

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 67. yeni bölüm Fragmanı İzle - Atv izle. ATV'de her Salı günü herkesi ekrana kilitleyen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 67 bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız. Peki Bu hafta Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) hayranları neler izleyecek? İşte Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 67. bölüm fragmanı izle. Dizi izle.

Abone ol
Abone ol 02 Mayıs 2017 12:42

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 67. yeni bölüm Fragmanı İzle - Atv izle. ATV'de her Salı günü herkesi ekrana kilitleyen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 67 bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız. Peki Bu hafta Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) hayranları neler izleyecek? İşte Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 67. bölüm fragmanı izle. Dizi izle.Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 67. bölüm fragmanı izleEşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 67. bölümde neler olacak?

Henüz Rüstem'in kardeşini öldürmesinin şokunu atlatamayan masa üyeleri, Ünal Kaplan'ı karşılarında gördüklerinde bir kere daha sarsılırlar.

Hızır'ın planları yaşanan beklenmedik gelişmeler sebebiyle sekteye uğramıştır. Yeni plan Rüstem'i hayatta bırakıp arkasındakilerin kim olduğunu ve haklarında neler bildiklerini öğrenmek doğrultusunda olacaktır.

Davut'un planları ise gayet yolundadır. Masada bir dehşet dengesi kurarak, üç büyük gücü birbirleriyle uzlaşmadan iş yapamaz hale getirmeyi başarmıştır. Bu durum Ünal düşmanlığı için bir bahane olacaktır. Şimdi asıl merak konusu ise dengelerin alt üst olacağı bu dönemde masadaki gücün kimin elinde olacağıdır.

Gizli iş çevirmeden duramayan Hızır, Tipi ile eski aşkı Gönül'ün karşılaşmasının arkasından da çıkar.

Emine'nin karşı olduğu ilişki için bu kez Meryem devreye girer.

Suzi, Hayriye Ana tarafından sorguya çekilir ve duygularını itiraf eder. Nihayet duygularıyla yüzleşen İlyas da sevdiğini kabul edecektir. İlk kez bu kadar keyifli olan ikiliyi günün sonunda kötü bir sürpriz beklemektedir.
Yorumlar