Anasayfa /  Medya /  Dizi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. yeni bölüm fragmanı izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 136. bölüm full izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. yeni bölüm fragmanı izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 136. bölüm full izle. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. yeni bölüm fragmanı geldi mi? İki aile ortak düşmanlarına karşı tek vücut! (EDHO 136. son bölüm izle)

Abone ol
Abone ol 09 Mayıs 2019 12:56

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. yeni bölüm fragmanı izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 136. bölüm full izle. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. yeni bölüm fragmanı geldi mi? İki aile ortak düşmanlarına karşı tek vücut! (EDHO 136. son bölüm izle)Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. yeni bölüm fragmanı izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 136. bölüm full izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. yeni bölüm fragmanı izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 136. bölüm full izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. yeni bölüm fragmanı izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 136. bölüm full izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 136. son bölümü yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 136. son bölümde; Çakırbeyliler ve Façalılar Ferman’ın ölümüne sebep olan Zeki Sivri’ye ulaşmak için bir kez daha bir araya geliyor. Ünal, istihbaratın başına geçecek kişi ile ilgili kararını Hızır ve Alparslan ile paylaşıyor. Alparslan kafasındaki en önemli soruyu Ünal’a soruyor. Hızır, Ömür ile evliliğine onay verdiği İlyas’ı “Bir psikopatın kız kardeşine sarılıyorsan, ömrün uzun olmaz” diye uyarmayı da ihmal etmiyor. İlyas Zeki’ye ulaşmak için Esra’dan yardım talep ediyor. Alparslan sevdiği kadın ile kararını veriyor ve ona sürpriz bir teklif yapıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 136. son bölümde başka neler oldu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 137. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. yeni bölüm fragmanı henüz ATV tarafından yayınlanmadı. Dizinin yeni fragmanı gelir gelmez aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ FRAGMAN

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 136. SON BÖLÜM ÖZETİ: EDHO'DA BU HAFTA NELER OLDU?

İlyas, Hızır ve Behzat Haşmet’in yanına gelir. Behzat abisine onu başka bir yerde beklediklerini söyleyerek neden eve geldiğini sorar. Haşmet ev yemeklerini özlediğini söyleyerek “kusura bakma” der. Haşmet Hızır’ı masaya davet eder. Ancak Hızır masada Ferman’ın olduğunu görünce teklifi geri çevirir. Haşmet’e Behzat’ı bırakmaya geldiklerini söyleyerek “Anamız bizi bekler” diyerek izin ister. Haşmet hapishane arkadaşını yolcu etmek için onlarla beraber gider. Ömür de Behzat ile konuşmak için odadan çıkar. Ömür Behzat’a abisinin Ferman’ı göndereceğini söyleyerek onun da Ferman’ı affetmesini ister.

Hızır Ferman’ın bir günahı olmadığını onu kullananlarla işleri olduğunu söyler ardından da “Mesut gitti, sırada Akif ve Zeki var. Birşey yapmadığına sevindim” diyerek ondan ayrılır. Ferman amcasından da özür diler. Ancak Behzat onu affedemeyeceğini söyleyerek “gözümüzün önünde olma” der.

HIZIR ÖMÜR İÇİN ONAY VERİYOR

Hızır, İlyas’a içerde çok düşündüğünü söyleyerek “Bir ömür böyle geçmez. İçerde bu Haşmet’i tanıdıkça bir tarafım sevdi bu adamı” der. İlyas Hızır’ın lafını nasıl bağlayacağını merak ederken Hayriye, Hızır’a “ne diyeceksen de. Kardeşin merak içinde sana bakıyor” der. Hızır da gidip isteyin kızı deyince herkes şoke olur. Hayriye, Mine’ye sabah Emine’yi aramasını ve ona göre hazırlıklara başlaması için talimat verir.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM İZLE

HAŞMET FERMAN’IN ÖLÜM EMRİNİ VERİYOR

Musa Ferman’ın odasına girer. Ferman’a atının hasta olduğunu söyler. Ferman ahırlara gitmek için odasından çıkınca, Haşmet ondan sonra odasına girer. Oğlunun yastığını koklar ve Musa ile ahıra girişin gözyaşları içinde seyreder. Ferman ahıra girdiği anda arkadan biri boynuna bir ip geçirerek sıkmaya başlar. Ferman onların elinden kurtulmak için çaresizce çırpınır. O anlarda Haşmet üzüntüden kahraolur. Oğlunun ölüm emrini verdiği için. Ferman’ın cansız bedeni yere düşer. Sabah Ömür abisini görünce “uyuyup uyumadığını sorar ardından ona kahve yapmak için mutfağa gider. Aynı anda Behzat da gelir. Ömür kahveyi abisine uzatırken abisinin kolundaki kesiği görür. Elindeki kave fincanı yere düşer. Behzat sesi duynca dönüp Haşmet’e bakar. Bir terslik olduğunu anlar ve Ferman’ın nerede olduğunu sorar. Haşmet “Gönderdim” deyince Ömür korkuyla irkilir. Ömür gözyaşlarına boğulur. Behzat’ın da gözlerinden yaşlar süzülür.

Behzat Ferman’ı boğarak öldüren Musa ve diğer adamın karşısına alıp onlardan hesap soruyor. Musa’ya “Siz kimsiniz ailemden birini öldürüyorsunuz” diyerek silahını ateşliyor ve ikisini de öldürüyor.


Yorumlar