Anasayfa /  Foto Galeri

Eşinin cansız bedenini 2 saat araçla gezdirdi ! Son sözü sorulduğunda ise '' üzgünüm '' dedi !

Boşanma aşamasındaki eşi Fatma Erdoğan'ı başından vurarak öldürüp arabada 2 saat dolaştırdığı iddia edilen Eren Erdoğan hakkında "Eşini kasten öldürme" suçundan müebbet hapis cezası verildi. Son sözü sorulan tutuklu sanık, "Pişmanım. Üzgünüm.Tasarlayarak, planlayarak bu suçu işlemedim"şeklinde savunmalarda bulundu.

Eşinin cansız bedenini 2 saat araçla gezdirdi ! Son sözü sorulduğunda ise '' üzgünüm '' dedi ! - Sayfa 1

Eşinin cansız bedenini 2 saat araçla gezdirdi ! Son sözü sorulduğunda ise '' üzgünüm '' dedi !

İstanbul'da, 16 Mart 2019 tarihinde, boşanma aşamasında olan Fatma Erdoğan ile sanık Eren Erdoğan bir alışveriş merkezinde buluştu. Daha sonra Fatma Erdoğan, 155 polis ihbar merkezini arayarak, "Davalık olduğum eşim beni esir tutuyor, şu an araca kilitledi" diye ihbarda bulundu.

Eşinin cansız bedenini 2 saat araçla gezdirdi ! Son sözü sorulduğunda ise '' üzgünüm '' dedi ! - Sayfa 2

Eşinin cansız bedenini 2 saat aracıyla gezdirdi!

AA'da yer alan habere göre polis ihbar hattı ile yapılan görüşmeden yaklaşık 15 dakika sonra Eren Erdoğan, tabanca ile 2 el ateş ederek Fatma Erdoğan'ı öldürdü. Eşinin cansız bedeni ile arabada 2 saat dolaşan katil zanlısı, daha sonra teslim oldu.

Eren Erdoğan'ın "eşini kasten öldürme" suçundan ağırlaştırılmış müebbet ile "kişiyi hürriyetinden yoksun kılma" ve "ruhsatsız silah ya da mermi taşıma" suçlarından da 13 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması istendi.

Eşinin cansız bedenini 2 saat araçla gezdirdi ! Son sözü sorulduğunda ise '' üzgünüm '' dedi ! - Sayfa 3

''Tasarlayarak bu suçu işlemedim''

Bakırköy 19. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuklu sanık Eren Erdoğan, Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile bağlanırken, maktul Fatma Erdoğan’ın ailesi ve tarafların avukatları da duruşmada hazır bulundu.

Son sözü sorulan tutuklu sanık Eren Erdoğan, "Pişmanım. Üzgünüm. Böyle bir şey olmasını istemiyordum. Tasarlayarak, planlayarak bu suçu işlemedim’’ dedi.

Eşinin cansız bedenini 2 saat araçla gezdirdi ! Son sözü sorulduğunda ise '' üzgünüm '' dedi ! - Sayfa 4

Mahkeme heyeti, sanığı eşini kasten öldürme’ suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırdı.

Sanığın sabıkasız oluşu, suçu işlemesinden sonraki pişmanlığı, verilen ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasının geleceği üzerindeki olumsuz etkileri ve duruşmada gözlemlenen kişiliğini lehine indirim sebebi sayan mahkeme, sanığın cezasını müebbet hapis cezasına indirdi.