Anasayfa /  Spor

Ergin Ataman en büyük hayalini açıkladı

Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe'yi eledikten sonra şampiyonluğa uzanan Anadolu Efes'in başantrenörü Ergin Ataman TRT Spor'da önemli açıklamalar yaptı.

Abone ol
Abone ol 21 Şubat 2018 19:43

Anadolu Efes başantrenörü Ergin Ataman, TRT Spor'da yayınlanan Basın Tribünü programında önemli açıklamalar yaptı. Obradovic'le yaşadığı gerginlikle ilgili konuşan Ataman, hayalinin Galatasaray'da başkan olmak olduğunu da dile getirdi. Ataman, Beşiktaş'la ilgili de konuştu.

Olaylı bir şekilde ayrıldığı Galatasaray’da başkan olma hayalinin bulunduğunu belirten Ataman önemli açıklamalar yaptı.Tecrübeli çalıştırıcı “İşletme mezunu, İtalyancası ve İngilizcesi ile az da İspanyolcası olan biriyim. 2026’da bir Galatasaray üyesi olarak başkanlık hayalim var elbette. Galatasaray’da başkan olmak için 10 yılı tamamlamanız gerekiyor. 10. yılı tamamladığım zaman her genel kurul üyesi gibi başkanlığa aday olabilirim. Lider özelliği olan biriyim. Profesyonel basketbol antrenörlüğünü bırakıp, başkanlığa aday olabilirim. Bunu zaman gösterecek” ifadelerini kullandı.


Yorumlar