Anasayfa /  Foto Galeri

En güzel Öğretmenler Günü resimli mesajları

Bizimle hayatı paylaşan, bize hayatı öğreten öğretmenlerin bugün en özel günü... Bugün 24 Kasım Öğretmenler Günü... İşte öğretmenlerinize atabilmeniz ve paylaşabilmeniz için en güzel Öğretmenler Günü resimli mesajları.

En güzel Öğretmenler Günü resimli mesajları - Sayfa 1

Hedeflerimize ve hayallerimize ulaşmak için bize ilham veren kişilerin başında öğretmenler geliyor. Bugün ise bu kutsal görevi yapan öğretmenlerin en özel günü... Bugün Öğretmenler günü... Bu vesileyle binlerce öğrenci ve veli şimdi Öğretmenler Günü mesajları ve sözlerini paylaşıyor. Biz de sizler için En güzel, anlamlı, resimli Öğretmenler günü mesajını derledik.

En güzel Öğretmenler Günü resimli mesajları - Sayfa 2

EN ÖZEL ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJLARI

-Öğretmenim, bu mutlu gününüzde size sağlık ve mutluluklar diler, ellerinizden öperim. Öğretmen, geçmişin öğreticisi, geleceğin kurucusudur. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

En güzel Öğretmenler Günü resimli mesajları - Sayfa 3

-Gelecek gençlerin, gençler ise öğretmenlerin eseridir. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

En güzel Öğretmenler Günü resimli mesajları - Sayfa 4

-Ordularımızın kazandığı zafer, sizin eğitim ordularınızın kazandığı için yol açtı.Gerçek zaferi siz,öğretmenler kazanacaksınız. Bunu başaracağınızdan kuşkum yoktur. Sarsılmaz bir inançla ben ve arkadaşlarım sizi gözeteceğiz… Sizin karşılaştığınız tüm engelleri kıracağız.