Anasayfa /  Magazin

Emre Aşık Yağmur Aşık'tan şikayetçi olup koruma istedi!

Emre Aşık Yağmur Aşık'tan şikayetçi olup koruma istedi! Boşanma aşamasında olduğu eşi Yağmur Aşık'tan şikayetçi olan eski milli futbolcu Emre Aşık, Yağmur Aşık'ı hem şikayet etti hem de koruma talep etti.

Abone ol
Abone ol 26 Mayıs 2019 17:28

Emre Aşık Yağmur Aşık'tan şikayetçi olup koruma istedi!

Emre Aşık, boşanma aşamasında olduğu eski eşi Yağmur Aşık hakkında, "Emre’nin e’si kalmayacak. Türkiye’de seni bitireceğim’ diyerek beni tehdit etti" dedi. Kamera görüntülerinin de olduğunu ileri süren Aşık'ın şikayetinin ardından mahkeme Mahkeme 3 ay süreyle Yağmur Âşık’ın şiddet mağduru Emre Âşık’a şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama ve küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına ve iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine karar verdi. Emre Âşık’ın 3 aylık süre dolmadan ikinci kez korunma talebi başvurusu ise reddedildi.

Hürriyet'in haberine göre Emre Aşık ifadesinde şu görüşlere yer verdi:

"25 Şubat 2019 günü Yağmur Âşık’tan boşanmak için ikinci kez dava açtım. Çocukların velayeti ile 100 bin lira tazminat istedim. Yağmur Âşık aynı gün öğleden sonra saat 15.00 ile 16.00 arasında benim bulunduğum Beyoğlu Hüseyinağa Mahallesi’ndeki Odda Oteli’ndeki ofisime baskın yapar gibi geldi. Bana, “Emre’nin e’si kalmayacak, Türkiye’de seni bitireceğim, senin arkadaşlarının da foyasını ortaya çıkaracağım” şeklinde yüksek sesli tehdit içerikli söylemlerde bulundu. Ofisinden ayrılıp otelin resepsiyon bölümüne geçtim. Resepsiyonda otel müdürü Gökhan Ersöz ve Enes Çağatay Becek vardı. Arkamdan giden Yağmur Âşık resepsiyonda da, “Sen bana nasıl boşanma davası açarsın? Sen nasıl zina davası açarsın? Üç çocuğunun yüzüne nasıl bakacaksın? Emre’nin e’si kalmayacak, seni bitireceğim”diyerek bir kez daha tehdit içerikli söylemlerde bulundu. Daha sonra kapı kasasına yumruk atan Yağmur Âşık, “Sıkıyorsa eve gel” dedi. Otelden ayrılırken Gökhan Ersöz’le göz göze gelen Yağmur Âşık, Gökhan Ersöz’e de, “Sen ne bakıyorsun lan, senin de sonun Emre gibi olacak, aynı kaderi paylaşacaksın."


Yorumlar