Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Emanet 458. Bölüm Fragmanı izle | Emanet 457. Bölüm Ful izle ( Emanet Youtube)

Emanet 457. Bölüm KANAL 7'de yayınlandıktan sonra Emanet Youtube kanalında da yayınlandı.Emanet 457. Bölüm Ful izle. Emanet 458. Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Emanet 458.Bölüm Fragmanı yayınlandı. KANAL 7 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Emanet dizisinin yeni bölümü 15 Kasım Salı akşamı saat 19.00 itibariyle sizlerle. Emanet 458. Bölüm Fragmanı izle | Emanet 457. Bölüm Ful izle ( Emanet Youtube)

Abone ol
Abone ol 15 Kasım 2022 03:02

Emanet 457. Bölüm yayınlandıktan hemen sonra Emanet 458. Bölüm Fragmanı da yayınlandı. 

Başrollerinde Halil İbrahim Ceyhan ve Nanuka Stambolishvili gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Emanet 458. Bölümde de ekrana kitleyecek

EMANET 457. BÖLÜM FUL İZLE ( EMANET YOUTUBE)

EMANET SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

EMANET SON BÖLÜM İZLE

 

Etiketler emanet dizisi
Yorumlar