Anasayfa /  Medya /  Dizi

Emanet 371.Bölüm Ful izle | Emanet 372.Bölüm Fragmanı izle

Emanet 371.Bölüm KANAL 7'de Emanet 371.Bölüm Ful izle. Emanet 372.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Emanet 372.Bölüm Fragmanı yayınlandı. KANAL 7 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Emanet dizisinin yeni bölümü 3 Mayıs Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Abone ol
reen>
Abone ol 02 Mayıs 2022 21:44

Emanet 371.Bölüm Ful izle | Emanet 372.Bölüm Fragmanı izle

Başrollerinde Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Emanet 372.Bölümde de ekrana kitleycek

EMANET 371.BÖLÜM FUL İZLE

EMANET SON BÖLÜMDE NELR OLDU?

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

EMANET SON BÖLÜM İZLE

 

Yorumlar