Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Emanet 3. Sezon 2. Fragmanı izle | Emanet 3. Sezon izle

Emanet 3. Sezonda neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Emanet 3. Sezon 2. Fragmanı yayınlandı. KANAL 7 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Emanet dizisinin yeni sezonu yakında sizlerle.

Abone ol
Abone ol 17 Eylül 2022 19:17

Emanet 3. Sezon 2. Fragmanı izle | Emanet 3. Sezon izle

Başrollerinde Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Emanet 3. Sezonda da ekrana kitleyecek

EMANET 3. SEZON İZLE

EMANET YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

EMANET SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar