Anasayfa /  Medya /  Dizi

Elkızı 7.Bölüm Ful izle | Elkızı 8.Bölüm Fragmanı izle

Elkızı 7.Bölüm FOX TV'de yayınlandıktan sonra internette de yayınlandı. Elkızı 7.Bölüm Ful izle. Elkızı 8.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Elkızı 8.Bölüm Fragmanı yayınlandı. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Elkızı dizisinin yeni bölümü 11 Aralık Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Elkızı 7.Bölüm Ful izle

Abone ol
Abone ol 05 Aralık 2021 02:18

Elkızı 7.Bölüm Ful izle | Elkızı 8.Bölüm Fragmanı izle

Başrollerinde Sevda Erginci, Fikret Kuşkan ve Perihan Savaş gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Elkızı 8.Bölümde de ekrana kitleyecek

Elkızı 7.Bölüm Ful izle

EL KIZI SON BÖLÜMDE NELR OLDU?

Ezo, Harun’un evlilik teklifi için öyle heyecanlıdır ki ayakları yere basmıyordur resmen. Ali için ise Ezo’yu teklifin heyecanı içinde görmek kahredicidir ancak onu yalnız da bırakamaz bu süreçte. Çünkü Ezo’nun doğum günüdür, yani annesinin ölüm yıl dönümü. Bu acı günde onun en büyük desteği Ali’dir. Harun artık planlarının sonuna geldiğini düşünüyordur. Ezo tuzağına düşmüştür. Nermin’le beraber işi hızlandırmaya karar verirler. Onların bu niyetini fark eden Cavidan’ın da başka planları vardır. Kendi kazdıkları kuyuya düşürecektir Harun ve Nermin’i.

Songül’ün gelişi ise Zuhal için başka bir umuttur artık. Ama ne Songül ne de Ali tarafında yeşil ışık yakan yoktur... Şimdilik!

Ezo sonunda kararını verir. Harun’un evlilik teklifine cevabı çok nettir! Herkes kendi hesaplaşmaları, oyunları ve kararlarıyla uğraşırken asıl sürpriz yola çıkmış geliyordur bile. Zeliha!

ELKIZI SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar