Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Elimi Bırakma 55.Bölüm Fragmanı İzle | Elimi Bırakma 54.Bölüm İzle

Elimi Bırakma 55.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Elimi Bırakma 55.Bölüm Fragmanı yayınlandı. TRT1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Elimi Bırakma dizisinin yeni bölümü 26 Kasım Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Abone ol
Abone ol 20 Kasım 2019 04:13

Elimi Bırakma 55.Bölüm Fragmanı İzle | Elimi Bırakma 54.Bölüm İzle

Başrollerinde Alina Boz, Alp Navruz ve Dolunay Soysert gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Elimi Bırakma 55.Bölümde de enkrana kitleyecek

ELİMİ BIRAKMA YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Damla bir mektup bırakıp konaktan ayrılmıştır. Arda perişan olur. Azra ve Cenk de çok endişelidir. Cenk ile Barış’ın arasındaki gerilim iyice artar. Fakat Azra artık tarafını seçmiş, ne olursa olsun Cenk’in yanında durmaktadır. Çelenler zor bir zamandan geçmektedir, Cenk ve Azra el ele verir ve ailelerini korumaya çalışır.

Aşkları aile problemleriyle bir kez daha sınanan Azra ile Cenk birbirlerine daha çok bağlanacak, bu sınavdan çok daha güçlü bir şekilde çıkacaklardır.

Arda her ne olursa olsun karısını bulmak ister ve Barış’la bile anlaşmaya hazırdır. Fakat Barış buna hiç beklenmedik şekilde karşılık verir, tüm bu olanların sonunda olan Feride’ye olacaktır.

Bu arada Gürkan olanlardan dolayı Sumru’yu suçlar ve ortaya çıkan başka sırların da etkisiyle Sumru bu sefer iyice köşeye sıkışmıştır.

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar