Anasayfa /  Foto Galeri

Elazığ'dan kahreden haber! 8 aylık bebek yanarak can verdi...

Elazığ'da bir evde çıkan yangında 8 aylık bebek hayatını kaybetti, 2 ve 4 yaşındaki kardeşler ise yaralı kurtarıldı. Annenin yangın sırasında komşuda olduğu, çocukların evde yalnız kaldığı öğrenildi. Olayı duyar duymaz gelen anne Gonca K. sinir krizi geçirdi.

Elazığ'dan kahreden haber! 8 aylık bebek yanarak can verdi... - Sayfa 1

Elazığ'da bir evde çıkan yangında 8 aylık bebek hayatını kaybetti, 2 ve 4 yaşındaki kardeşler ise yaralı kurtarıldı. Olay, merkeze bağlı Çaydaçıra Mahallesi Adnan Kahveci Bulvarı'nda dar gelirli ailelerin yaşadığı CYA2 konutlarının zemin katındaki dairede meydana geldi.

Elazığ'dan kahreden haber! 8 aylık bebek yanarak can verdi... - Sayfa 2

Edinilen bilgiye göre, anneleri komşuya giden 3 çocuğun bulunduğu evde elektrik prizinden yangın çıktı. Alevler perde ve yatağı tutuşturdu. Bu sırada evden çıkan dumanları görenlerin haber vermesi üzerine olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine kısa sürede gelen ekipler yangına müdahale edip söndürdü.

Elazığ'dan kahreden haber! 8 aylık bebek yanarak can verdi... - Sayfa 3

kipler 8 aylık Hiranur bebeğin hayatını kaybettiğini belirlerken, 4 yaşındaki Koray ile 2 yaşındaki Kaan K. kardeşleri yaralı olarak kurtardı. Yaralı olarak kurtarılan çocuklardan 2 yaşındaki Kaan'ın vücudunda ciddi yanıklar oluştuğu öğrenildi.

Elazığ'dan kahreden haber! 8 aylık bebek yanarak can verdi... - Sayfa 4

Yaralı kardeşler ambulansla hastanelere kaldırılırken, bebeğin cansız bedeni ise morga götürüldü.