Son dakika ... Taşeron işçilere kadro !

Taşeron işçilere kadroda son durum ne taşeron işçiler ne zaman kadroya geçecek? Binlerce taşeron işçi kadroda son durumu merak ediyor. Taseron isciler ile ilgili 4 aralık 2017 yani bugün Bakanlar Kurulu toplantısı sonrasın da son düzenlemelerle ilgili açıklama yapılacak.

Son dakika ... Taşeron işçilere kadro !

800 binden fazla taşeron işçinin beklediği kadroda sona yaklaşıldı. 11:00'de başlayan Bakanlar Kurulu sonrasında taşeron işçilerle ile ilgili açıklama yapması bekleniyor.

Taşeron işçilerle ilgili son aylarda hızlanan gündemin artık sonuna gelindi. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yapılan açıklamaya göre taşeron işçilere kadro düzenlemesinde son bir haftaya girildi. Herkesin merakla beklediği taşeron işçilerle ilgili bugün açıklama yapılması bekleniyor.


BAKANLAR KURULU GÜNDEMİ TAŞERON İŞÇİ: Bugün 11:00'de yapılan Bakanlar Kurulu toplantısında taşeron işçiler gündeme gelecek. Son düzenlemenin yapıldığı taşeron işçilerle ilgili Bekir Bozdağ'dan açıklama yapılması bekleniyor. 

TAŞERON İŞÇİ STATÜ BELLİ OLDU MU? Taşeron işçilerin kadroya geçmesi kesinleşti ama hangi statüden kadroya geçecekleri henüz belli olmadı. Detayların ise yakın zamanda açıklanması bekleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER