Dünya Gözünü O Yerden Ayıramıyor Bir Numara Olacak

İspanyol Global Exchange şirketin başkanı Isidoro J. Alanis, “Türk lirası değeri önümüzdeki senelerde çift haneli olarak turizm büyümesi sağlayacağına inanıyoruz. 

Dünya Gözünü O Yerden Ayıramıyor Bir Numara Olacak

Yeni İstanbul havalimanı Türkiye'yi dünya çapında bir numaralı turizm merkezi haline gelecek.

Yeni İstanbul uluslararası havalimanı daha açılmadan dünyanın tüm dikkatlerini üzerine çekmeyi başardı. İspanyol El Economista gazetesi, döviz hizmetleri sunma konusunda uzmanlaşmış çok uluslu bir İspanyol şirketi olan Global Exchange'in yeni İstanbul uluslararası havalimanındaki en büyük kazananlardan birisi olduğunu yazdı. 

Gazete, dünyanın en büyük havalimanı altyapısına sahip olacak yeni İstanbul havalimanı ile yapılan anlaşmanın şirket tarihinin en büyük havaalanı sözleşmesi olduğunu duyurdu. 

29 Ekim'de hizmete girecek yeni havalimanında Global Exchange rekor sürede 40 yeni ofis açacak. Bu büyük zorluğun üstesinden gelmek için Türkiye'de ortaklık yapılan kuruluşun personeli, Salamanca'daki çok uluslu personelin yüzde 25'ini temsil eden 500 kişiye genişletilecek.

Global Exchange Başkanı Isidoro J. Alanis, “Bu Global Exchange için hem ofis sayısı hem de imtiyaz sözleşmesi süresi olarak en büyük uluslararası genişleme projesidir. 

Global Exchange, uluslararası havaalanlarında döviz hizmeti sunan dünyadaki çok uluslu bir İspanyol şirketi.  

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2018, 21:09

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER