Hangi illerde okullar tatil? 20 Aralık İstanbul'da kar tatili - İstanbul Valisi kim nereli?

Hangi illerde okullar tatil? 20 Aralık İstanbul'da kar tatili - İstanbul Valisi kim nereli? herkes internette bu sorunun cevabını arıyor. İstanbul kar tatili haberi son dakika bilgileri haberimizde. İstanbul kar tatili oldu mu? İstanbul Valiliği açıklaması son dakika bilgileri haberimizde.

Hangi illerde okullar tatil? 20 Aralık İstanbul'da kar tatili - İstanbul Valisi kim nereli?

Hangi illerde okullar tatil? 20 Aralık İstanbul'da kar tatili - İstanbul Valisi kim nereli? herkes internette bu sorunun cevabını arıyor. İstanbul kar tatili haberi son dakika bilgileri haberimizde. İstanbul kar tatili oldu mu? İstanbul Valiliği açıklaması son dakika bilgileri haberimizde.

İSTANBUL'DA KAR TATİLİ - SON DAKİKA - TIKLAYINIZ

İSTANBUL'DA KAR YAĞIŞI BAŞLADI - TIKLAYINIZ

 

İstanbul için kar alarmı verildi. Milyonlarca öğrenci kar tatili için internet başında sürekli arama yapıyor. Meteoroloji'den yapılan flaş açıklamaya göre İstanbul kar altında kalacak. İstanbul Valiliği İstanbul Kar tatili için açıklama yaptı mı? İstanbul kar tatili haberi son dakika bilgileri haberimizde. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre İstanbul'da 19 Aralık çarşamba günü itibariyle kar yağışı bekleniyor. Peki 20 Aralık İstanbul kar tatili haberi doğru mu? 

İSTANBUL VALİLİĞİ TARAFINDAN KAR TATİLİ HABERİ AÇIKLANIR AÇIKLANMAZ ANA SAYFAMIZDAN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ

ANA SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

İSTANBUL KAR TATİLİ OLDU MU?

İstanbul Valiliği tarafından henüz İstanbul için kar tatili verildi haberi açıklanmadı. İstanbul kar tatili olursa şayet haberimizi sürekli güncelliyerek takip edebilir ve 20 Aralık İstanbul kar tatili haberini öğrenebilirsiniz. İstanbul kar tatili haberi detayları ve son dakika gelişmeleri haberimizde.HANGİ İLLERDE KAR TATİLİ VAR?

Tekirdağ’da okullara kar tatili

Tekirdağ’da yoğun bir şekilde devam eden kar yağışı nedeniyle il genelinde okullar bugün öğleden sonra ve yarın tatil edildi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün uyarılarıyla birlikte gece saat 02.30 sıralarında başlayan kar yağışı etkisini sürdürüyor. Tekirdağ Valiliğinden yapılan açıklamada kar yağışı nedeniyle okulların 1 buçuk gün tatil edildiği açıklandı. 
Tekirdağ Valiliği tarafından yapılan açıklamada, "Meteoroloji raporlarında da belirtildiği üzere olumsuz hava şartları nedeniyle, tüm ilçelerimizde 19 Aralık 2018 Çarşamba öğleden sonra ve 20 Aralık 2018 Perşembe günü olmak üzere (1.5 gün) tüm resmi ve özel ilk ve orta dereceli okullarımızda eğitim ve öğretime ara verilmiştir. Kamuda görevli hamile çalışanlar ve engelli çalışanlar bu tarihte izinli sayılacaklardır" denildi.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya kimdir? Ali Yerlikaya'nın biyografisi


 

Valiler Kararnamesi ile Gaziantep Valiliği'nden İstanbul Valiliği'ne atanan ve 3 Kasım 2018'de yeni görevine başlayan Ali Yerlikaya'nın kim olduğu merak ediliyor. İstanbul'un yeni Valisi hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar, Ali Yerlikaya'nın biyografisini sorguluyor. Peki, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya kimdir?

1990 yılından bu yana İçişleri Bakanlığı bünyesinde yer alarak kamu görevi yapan Ali Yerlikaya, son olarak İstanbul Valisi olarak atandı. İşte, Ali Yerlikaya'nın biyografisi...

11.10.1968 tarihinde Konya'da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini aynı şehirde tamamladıktan sonra 1989 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi "Kamu Yönetimi" bölümünden mezun oldu.

1990 yılında İçişleri Bakanlığı Kaymakam adaylığı görevine başladı. 1993 yılında Kayseri İli Felahiye İlçesi Kaymakamlığına atandı. Sırasıyla; Hilvan( Şanlıurfa ) ve Sarıkaya (Yozgat) ilçelerinde Kaymakam olarak görev yaptı. 29.05.2003 tarihinde İçişleri Bakanlığı Hukuk Müşavirliğine, 09.02.2004 tarihinde Sağlık Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü görevine atandı.

13.12.2007 - 17.05.2010 tarihleri arasında Şırnak Valisi, 23.05.2010 - 09.08.2012 tarihleri arasında Ağrı Valisi, 17.08.2013 - 03.03.2015 tarihleri arasında Tekirdağ Valisi, 05.03.2015 - 03.11.2018 tarihleri arasında Gaziantep Valisi olarak görev yaptı.

26 Ekim 2018 tarih ve 2018/202 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile İstanbul Valiliği görevine atanan Vali Yerlikaya, Hatice Nur Hanım ile evli dört çocuk babasıdır.


BUGÜN TÜM YURTTA HAVA NASIL OLACAK?

Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu Karadeniz’in iç kesimleri, Doğu ve Güneydoğu Anadolu’nun batısı ile Giresun, Erzurum, Kars, Ardahan, Bingöl, Diyarbakır ve Mardin çevreleri yağışlı geçecek.

Batıdan doğuya şiddetli yağış

Yağışların; genellikle yağmur ve sağanak, Akdeniz kıyılarında gök gürültülü sağanak, Doğu Karadeniz’in iç kesimleri, Doğu Anadolu’nun kuzeyi ile Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, İstanbul’un batı kesimleri, Balıkesir çevreleri ile Çanakkale’nin iç kesimlerinin yükseklerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor.

Yağışların; Doğu Akdeniz ile İstanbul, Kocaeli, Yalova, Kırklareli’nin kıyı kesimleri, Balıkesir’in kuzeyi Bursa, Gaziantep, Kilis ve Adıyaman çevrelerinde kuvvetli, Adana ve K. Maraş çevreleri ile Mersin’in doğusunda çok kuvvetli ve şiddetli olacağı tahmin ediliyor.  Bu gece ve yarın sabah saatlerinde iç ve doğu kesimlerde yer yer sis ve pus olayı bekleniyor.

Batıdan doğuya şiddetli yağış

Yağışların; Doğu Akdeniz ile İstanbul, Kocaeli, Yalova, Kırklareli’nin kıyı kesimleri, Balıkesir’in kuzeyi, Bursa, Gaziantep, Kilis ve Adıyaman çevrelerinde kuvvetli, Adana çevreleri ile Mersin’in doğusunda çok kuvvetli ve şiddetli olması bekleniyor.

Bölgelerimizde yarın hava durumu

MARMARA

Çok bulutlu, bölge genelinin aralıklı yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Genellikle yağmur ve sağanak, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, İstanbul’un batı kesimleri, Balıkesir ve Bursa çevrelerinin yükseklerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması beklenen yağışların İstanbul’un batı kesimleri, Kırklareli’nin kıyı kesimleri, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bursa, Balıkesir’in kuzey kesimlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgarın kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetli olarak esmesi bekleniyor.

BURSA 6°C, 7°C

Çok bulutlu ve aralıklı yağmurlu, rakımı 500 m ve üzerindeki yüksek kesimleri karla karışık yağmur ve kar yağışlı

ISTANBUL 6°C, 6°C

Çok bulutlu ve yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Genellikle yağmur, gece saatlerinden itibaren batı kesimlerinin yükseklerinde karla karışık yağmur ve yer yer kar şeklinde beklenen yağışların gece saatlerinden itibaren il genelinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

KIRKLARELI -1°C, 0°C

Çok bulutlu ve aralıklı karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; gece saatlerinden itibaren kıyı kesimlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.bekleniyor.

SAKARYA 10°C, 10°C

Çok bulutlu ve yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; gece saatlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

EGE

Çok bulutlu, bölge genelinin aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın yarın Kuzey Ege kıyılarında kuzeyli yönlerden kuvvetli olarak esmesi bekleniyor. Bu gece ve yarın sabah saatlerinde iç kesimlerde yer yer sis ve pus olayı bekleniyor.

A.KARAHISAR 3°C, 7°C

Çok bulutlu ve bu akşam saatleri ile yarın öğle saatlerinden sonra aralıklı yağmurlu

IZMIR 7°C, 8°C

Çok bulutlu ve aralıklı sağanak yağışlı

KÜTAHYA 4°C, 5°C

Çok bulutlu ve bu akşam saatleri ile yarın öğle saatlerinden sonra aralıklı yağmurlu

MANISA 5°C, 6°C

Çok bulutlu ve aralıklı yağmurlu

AKDENİZ

Çok bulutlu, bölge genelinin aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı, yarın kıyı kesimlerinin yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların bu akşam saatlerinde Antalya ve doğu ilçeleri, gece saatlerinden itibaren Doğu Akdeniz’de kuvvetli, Adana çevreleri ile Mersin’in doğusunda çok kuvvetli ve yer yer şiddetli olması bekleniyor. Bu gece ve yarın sabah saatlerinde iç kesimlerde yer yer sis ve pus olayı bekleniyor.

ADANA 12°C, 13°C

Çok bulutlu, sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; gece saatlerinden itibaren yerel olarak çok kuvvetli ve şiddetli olması bekleniyor.

ANTALYA 11°C, 15°C

Çok bulutlu, sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; bu akşam saatlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

HATAY 10°C, 11°C

Çok bulutlu, sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; yarın yerel olarak çok kuvvetli olması bekleniyor.

ISPARTA 4°C, 8°C

Çok bulutlu ve yağmurlu

İÇ ANADOLU

Çok bulutlu, bu akşam saatlerinden itibaren bölgenin güney ve batı kesimleri ile zamanla bölge genelinin yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu gece ve yarın sabah saatlerinde yer yer sis ve pus olayı bekleniyor.

ANKARA 6°C, 9°C

Çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren aralıklı yağmurlu

CANKIRI 6°C, 7°C

Çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren aralıklı yağmurlu

ESKISEHIR 5°C, 6°C

Çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren aralıklı yağmurlu

KAYSERİ 5°C, 7°C

Çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren aralıklı yağmurlu

BATI KARADENİZ

Çok bulutlu, bu akşam saatlerinden itibaren batı kesimleri ile zamanla bölge genelinin yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu gece ve yarın sabah saatlerinde iç kesimlerde yer yer sis ve pus olayı bekleniyor.

BARTIN 8°C, 12°C

Çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren aralıklı yağmurlu

BOLU 6°C, 7°C

Çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren aralıklı yağmurlu

KARABÜK 7°C, 9°C

Çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren aralıklı yağmurlu

ZONGULDAK 9°C, 12°C

Çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren aralıklı yağmurlu

ORTA ve DOĞU KARADENİZ

Çok bulutlu, gece saatlerinde Çorum çevreleri, yarın Orta Karadeniz ile Giresun çevrelerinin yağmurlu, Gümüşhane ve Bayburt çevrelerinin karlakarışık yağmur ve yükseklerinin kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bu gece ve yarın sabah saatlerinde iç kesimlerde yer yer sis ve pus olayı bekleniyor.

AMASYA 7°C, 9°C

Çok bulutlu, yarın aralıklı yağmurlu

GİRESUN 10°C, 14°C

Çok bulutlu, yarın aralıklı yağmurlu

SAMSUN 10°C, 13°C

Çok bulutlu, yarın aralıklı yağmurlu

TRABZON 10°C, 15°C

Çok bulutlu

DOĞU ANADOLU

Çok bulutlu, bu akşam saatlerinden itibaren batı kesimleri ile yarın öğle saatlerinden itibaren Erzurum çevrelerinin aralıklı yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların genellikle yağmur, yarın öğle saatlerinden sonra Erzurum ve Bingöl çevrelerinde karla karışık yağmur ve yükseklerinde kar şeklinde olması bekleniyor. Bu gece ve yarın sabah saatlerinde yer yer sis ve pus olayı bekleniyor.

ELAZIĞ 7°C, 9°C

Çok bulutlu ve aralıklı yağmurlu

ERZURUM -4°C, 3°C

Çok bulutlu, yarın öğle saatlerinden sonra karla karışık yağmurlu ve yüksekleri kar yağışlı

HAKKARİ -2°C, 5°C

Parçalı ve çok bulutlu

KARS -6°C, 1°C

Parçalı ve çok bulutlu

GÜNEYDOĞU ANADOLU

Çok bulutlu, bu akşam saatlerinden itibaren batısı ile yarın Diyarbakır ve Mardin çevrelerinin aralıkjlı yağmur ve sağanak, yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın Adıyaman, G. Antep ve Kilis çevrelerinde yerel olarak kuvvetli ve çok kuvvetli olması bekjleniyor. Bu gece ve yarın sabah saatlerinde doğu kesimlerde yer yer sis ve pus olayı bekleniyor.

ADIYAMAN 7°C, 8°C

Çok bulutlu, sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın yerel olarak kuvvetli ve çok kuvvetli olması bekleniyor.

DIYARBAKIR 5°C, 10°C

Çok bulutlu, yarın yağmurlu ve sağanak yağışlı

GAZIANTEP 6°C, 8°C

Çok bulutlu, sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın yerel olarak kuvvetli ve çok kuvvetli olması bekleniyor.

KİLİS 8°C, 10°C

Çok bulutlu, sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın yerel olarak kuvvetli ve çok kuvvetli olması bekleniyor.

Denizlerde yarın hava durumu

Kuzey Ege’de kuvvetli fırtına, Batı Karadeniz, Marmara ve Güney Ege’de fırtına bekleniyor.

KARADENİZ

Yarın Hava Durumu : Parçalı bulutlu, Batı Karadeniz ile Doğu Karadeniz’in batısı yağmurlu, Rüzgâr: Batı Karadeniz’de kuzey ve kuzeydoğu, zamanla batısında kuzeybatıdan 5 ila 7 (40-60 km/sa), batısında 6 ila 8 (50-75 km/sa), Doğu Karadeniz’de doğu ve güneydoğudan 3 ila 5 (20-40 km/sa), doğusunun açıklarında yer yer 4 ila 6 (30-50 km/sa) kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0m, batısında 3,0 ila 4,0m, Görüş: İyi, yağış anında orta, fırtına anında zayıf.

MARMARA

Yarın Hava Durumu : Çok bulutlu ve yağmurlu, Rüzgâr: Kuzey ve kuzeydoğudan 6 ila 8 (50-75 km/sa), yarın öğle saatlerinden sonra 4 ila 6 (30-50 km/sa) kuvvetinde Dalga: 2,5 ila 3,5m, yarın öğle saatlerinden sonra 1,0 ila 2,0m, Görüş: Orta, yağış ve fırtına anında zayıf.

EGE

Yarın Hava Durumu : Çok bulutlu yağmur ve sağanak yağışlı; Rüzgar: Kuzey Ege’de kuzey ve kuzeydoğudan 7 ila 9 (75-90 km/sa), yarın öğle saatlerinde 6 ila 8 (50-75 km/sa), Güney Ege’de kuzey ve kuzeybatıdan 5 ila 7 (40-60 km/sa), açıkları zamanla yer yer 8 (75 km/sa) kuvvetinde, Dalga: 2,5 ila 3,5m, kuzeyinde 4,0 ila 5,0m, Görüş: Orta, yağış ve fırtına anında zayıf.

AKDENİZ

Yarın Hava Durumu : Çok bulutlu, kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, Rüzgâr: Batı Akdeniz’de güney ve güneybatı, doğusunda güneydoğudan 4 ila 6 (30-50 km/sa), gece saatlerinden sonra 3 ila 5 (20-40 km/sa), Doğu Akdeniz’de batısı güney ve güneybatı, bu akşam ve yarın öğle saatlerinde güneydoğudan, doğusu doğu ve güneydoğu, bu akşam ve yarın öğle saatlerinde kuzeydoğudan 4 ila 6 (30-50 km/sa), batısı yarın öğle saatlerine kadar 3 ila 5 (20-40 km/sa) kuvvetinde Dalga: 1,5 ila 2,5m, Görüş: İyi, yağış anında orta, kuvvetli yağışta zayıf.

VAN GÖLÜ

Yarın Hava Durumu : Parçalı ve yer yer çok bulutlu, Rüzgâr: Batı ve kuzeybatı, zamanla kuzeydoğudan 2 ila 4 (10-30 km/sa) kuvvetinde, Dalga: 0,25 ila 0,5m, Görüş: İyi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER