Anasayfa /  Foto Galeri

Ece Erken'le eski görümcesi arasında 'lezbiyen' davası! Hapsi isteniyor

Özel hayatıyla sık sık gündeme gelen sunucu Ece Erken, bir yıl evli kaldığı eski eşi Serkan Uçar'ın kardeşi Güldeniz Uçar ile mahkemelik oldu.

Ece Erken'le eski görümcesi arasında 'lezbiyen' davası! Hapsi isteniyor - Sayfa 1

Ece Erken, oğlu Eymen'in babası Serkan Uçar ile bir yıl evli kaldıktan sonra 21 Ekim 2015 günü boşanmıştı. Kötü biten evlilik sonrası Erken ile eski görümcesi mahkemelik oldu.

Ece Erken'le eski görümcesi arasında 'lezbiyen' davası! Hapsi isteniyor - Sayfa 2

Takvim'in haberine göre; boşanma sonrası Erken'in avukatına bir mesaj gönderen Güldeniz Uçar, "Eğer Ece benim hakkımda kötü bir şey söylerse kredi kartımdan yaptığı hırsızlık, belgeleriyle her yerde çıkar" dedi. Erken, söz konusu mesaj sonrası savcılığa başvurdu. Erken'in ihbarı sonrası Uçar'a iki yıla kadar hapis istemiyle davaaçıldı.

Ece Erken'le eski görümcesi arasında 'lezbiyen' davası! Hapsi isteniyor - Sayfa 3

UZLAŞMADILAR
Dava devam ederken bu kez ünlü sunucu sosyal medyada eski görümcesini hedef alan şu paylaşımı yaptı: "Lezbiyen midir nedir ne haltsa, geri zekalı!" Bu kez Güldeniz Uçar, savcılığa başvurdu. İfadesi alınan Erken, "Sinirle tepkimi dile getirdim" dedi.

Ece Erken'le eski görümcesi arasında 'lezbiyen' davası! Hapsi isteniyor - Sayfa 4

İkiliye uzlaşma teklif edildi ama taraflar kabul etmedi. Bunun üzerine savcılık, Uçar'ı tehdit eden Erken hakkında 2,5 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.