Anasayfa /  Foto Galeri

Ebru Gündeş'in sıkı dostu Hadise, ABD'de Reza Zarrab'la yasak aşk yaşadı iddiası olay oldu!

Ebru Gündeş'in sıkı dostu Hadise, ABD'de Reza Zarrab'la yasak aşk yaşadı iddiası olay oldu! Ebru Gündeş, ABD'de Türkiye aleyhine tanık olan 11 yıllık eşi Reza Zarrab'tan boşanmak için dava açtı. Gündeş, Zarrab’ın başka kadınlarla ilişkisi olduğunu iddia etti. O kadınlar arasında, ünlü şarkıcının samimi arkadaşı Hadise’nin de olduğu iddia edildi.

Ebru Gündeş'in sıkı dostu Hadise, ABD'de Reza Zarrab'la yasak aşk yaşadı iddiası olay oldu! - Sayfa 1

Ebru Gündeş'in sıkı dostu Hadise, ABD'de Reza Zarrab'la yasak aşk yaşadı iddiası olay oldu!

Ebru Gündeş, ABD'de Türkiye aleyhine tanık olan 11 yıllık eşi Reza Zarrab'tan boşanmak için dava açtı. Gündeş, Zarrab’ın başka kadınlarla ilişkisi olduğunu iddia etti. O kadınlar arasında, ünlü şarkıcının samimi arkadaşı Hadise’nin de olduğu iddia edildi.

Ebru Gündeş'in sıkı dostu Hadise, ABD'de Reza Zarrab'la yasak aşk yaşadı iddiası olay oldu! - Sayfa 2

Ebru Gündeş’in 11 yıldır evli olduğu Reza Zarrab’a “evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı”, "kendisini başka kadınlarla aldattığı" gerekçesiyle Bodrum Aile Mahkemesi’nde boşanma davası açtı. Gündeş, Reza Zarrab’ın ilişkisi olduğunu iddia ettiği o kadınlardan birini kendisinin de yakından tanıdığını söyledi. Bu ilişkilere hem kızının hem de kızının bakıcısının şahit olduğunu öne süren Gündeş, kendisinin de bunları farklı kaynaklardan doğrulattığını ifade etti. Asıl bomba ise boşanma haberinin ortaşa çıkmasının ardından patladı...

Ebru Gündeş'in sıkı dostu Hadise, ABD'de Reza Zarrab'la yasak aşk yaşadı iddiası olay oldu! - Sayfa 3

Ebru Gündeş'in "Zarrab beni başka kadınlarla aldattı" iddiası "o kadınlar kimler" sorusunu gündeme getirdi. O kadınlarla ilgili ipucunu da Ebru Gündeş boşanma dilekçesine eklediği fotoğraflarla verdi. 

Ebru Gündeş'in sıkı dostu Hadise, ABD'de Reza Zarrab'la yasak aşk yaşadı iddiası olay oldu! - Sayfa 4

O fotoğrafları boşanma dosyasına ekledi
Reza Zarrab, Eylül 2018’de New York’ta bir restoranda bir kadınla görüntülenmişti. O kadın, Ebru Gündeş fanı ve bir dönem yakın arkadaşı olan Ayşegül Akgün’dü. Zarrab'ın Ayşegül Akgün'le yasak aşk yaşadığı iddia edilmişti.