Anasayfa /  Foto Galeri

Ebru Destan kimdir, kaç yaşındadır?

Ebru Destan bugün Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının konuğu oldu. Ebru Destan kimdir, kaç yaşındadır? Ebru Destan aslen nerelidir? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı.

Ebru Destan kimdir, kaç yaşındadır? - Sayfa 1

Ebru Destan bugün Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu. Ebru Destan kimdir, kaç yaşındadır? Ebru Destan aslen nerelidir? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılıyor. Aslen İzmirli olan Ebru Destan, 24 Eylül 1977 tarihinde dünyaya geldi. Mankenlikten sonra şarkıcılığa adım atan Ebru Destan, ilk albümü Sözümü Yemedim'i 2005 yılında çıkardı. İşte hakkında tüm merak edilenler...

Ebru Destan kimdir, kaç yaşındadır? - Sayfa 2

EBRU DESTAN KİMDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

Aslen İzmirli olan Ebru Destan, 24 Eylül 1977 tarihinde dünyaya geldi. Mankenlikten sonra şarkıcılığa adım atan Ebru Destan, ilk albümü Sözümü Yemedim'i 2005 yılında çıkardı. Albümün çıkış parçası "Tokat" ile müzik listelerinde başarı sağlamıştır. İki yıl aradan sonra ikinci albümü Ayrılık Soğuk İklim yayınlandı.

Ebru Destan kimdir, kaç yaşındadır? - Sayfa 3

Albümden yayınlanan "Boyfriend" şarkısı büyük başarı sağladı. 2008 yılında Ayrılık Soğuk İklim albümünü "Bu Konu Kapandı" şarkısıyla beraber "3 Vakte Kadar" adıyla tekrar piyasaya sürdü. Galerici Mete Okay ile 2011'de evlendi ve bu evlilikten Oktay'la Ali adında 2 oğlu bulunuyor. Ünlü isim 2017 Cennet'in Gözyaşları dizisinde "Özlem" karakterini canlandırdı.