MEB E Okul öğrenci girişi yap 2018 (VBS giriş sayfası)

E Okul öğrenci girişi yap 2018 (E Okul VBS sınav sonuçları öğrenme) Öğrencilerin ve velilerin sıklıkla ziyaret ettikleri e-Okul sistemine nasıl giriş yapılır? İşte özellikle öğrencisi olan ailelerin e-okul ile ilgili bilmesi gereken konular.

MEB E Okul öğrenci girişi yap 2018 (VBS giriş sayfası)

E Okul öğrenci girişi yap 2018 (E Okul VBS sınav sonuçları öğrenme) Velilerin ve öğrencilerin sık sık kullandıkları e-okul sistemi ile ilgili detaylar bu haberde.

e-Okul'a giriş nasıl yapılır? sorusu okullarda yapılan sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından daha çok araştırılmaya başlandı. e-Okul öğrencilere, devamsızlık bilgileri, not bilgileri vb. bilgileri sorgulamaya imkan tanıyor. Peki, e-Okul giriş nasıl yapılır? e-Okul devamsızlık bilgileri sorgulama! sınav sonuçları öğrenme (VBS)

E-OKUL VBS GİRİŞ NASIL YAPILIR?

https://e-okul.meb.gov.tr/ adresi üzerinden Veli Bilgilendirme Sistemi'ne girmek isteyen adaylar Öğrenci TC kimlik numarası ve Öğrenci Okul numarasını girdikten sonra öğrencisi hakkındaki bilgilere kolaylıkla erişebiliyor.

E-OKUL VBS GİRİŞ EKRANI!

e okul VBS girişi güncellendi yeni giriş yeri MEBBİS üzerinden yapılacak. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) öğrenicilere kolaylık sağlamak amacıyla eğitimi ilgilendiren bütün siteleri aynı başlık altında topladı. Milyonlarca öğrenci bundan sonra https://mebbis.meb.gov.tr/ adresini kullanacak. e-Okul sistemine öğrencinin T.C kimlik ve okul numaraları ile kolayca giriş yapabilirsiniz. Aynı şey, sistemin belirlediği güvenlik kod ile birlikte Veli Bilgilendir Sistemi için de geçerlidir. Bu sistem içerisinde yer alan "Not Bilgisi" başlığı altında, çocuğunuzun siteye yüklenmiş tüm notlarını görüp inceleyebilirsiniz. Yazılı ve sözlü sınav notları yanı sıra, performans ve proje ödevlerinden aldığı notlar da yine burada görünecektir.

E-OKUL ÜZERİNDEN HANGİ BİLGİLER SORGULANABİLİYOR?

E-Okul ile birçok sorgulama işlemleri yapılabilir. Bunların arasında;

Devamsızlık sorgulama
Yazılı sonuçları
Sözlü sonuçları
Karne notları
Haftalık ders programları 

YORUM EKLE
YORUMLAR
abdurrezzak şenlik
abdurrezzak şenlik - 5 ay Önce

49093054330

SIRADAKİ HABER