Anasayfa /  Medya /  Dizi

Duy Beni 5.Bölüm Ful izle | Duy Beni 6.Bölüm Fragmanı izle

Duy Beni 5.Bölüm STAR TV'de yayınlandıktan sonra internette de yayınlandı. Duy Beni 5.Bölüm Ful izle. Duy Beni 6.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Duy Beni 6.Bölüm Fragmanı yayınlandı. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Duy Beni dizisinin yeni bölümü 11 Ağustos Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Duy Beni 5.Bölüm Ful izle

Abone ol
Abone ol 05 Ağustos 2022 01:41

Duy Beni 5.Bölüm Ful izle | Duy Beni 6.Bölüm Fragmanı izle

Başrollerinde Berk Hakman ve Rabia Soytürk gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Duy Beni 6.Bölümde de ekrana kitleyecek

DUY BENİ 5.BÖLÜM FUL İZLE 

DUY BENİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ekim’in zorbaların maskesini düşürmek için kurduğu oyun, Kanat’la fotoğrafının yayınlanmasıyla bozulur. Ekim, kendi oyununda yenilirken Leyla’nın bu fotoğrafı görmesiyle ikilinin arasına uçurum girer. Ekim’le Kanat ayrı ayrı fotoğrafı yayınlayanın peşine düşerken, Leyla hem Ekim’e hem Kanat’a öfkelidir.

Fotoğrafın herkesin önünde yayınlanması, Melisa’yı Ekim’e karşı iyice doldurur. Ozan’ın Bekir’den aldığı bir bilgiyle Ekim’in yumuşak karnını keşfederler. Onu hiç beklemedikleri bir yerden vurmak için plan yaparlar. Ekim, zorbaların yanında hiç beklemediği birini görür.

Bahar ve Selim okuldaki hiyerarşiyle savaşmaya devam ederken Bahar, kendini çaresiz ve işe yaramaz hissetmeye başlamıştır. Bu hislerden sıyrılıp kendini suçlamayı bırakması için en büyük destekçisi Selim olur.

Leyla, şahit olduğu fotoğraftan sonra Kanat ve kendisiyle alakalı önemli bir karar alır. Bu karar Gerçek Kolejinde kartların yeniden dağıtılmasına sebep olacaktır.

Gerçek Koleji’nde herkes birbiriyle savaş halindeyken, Aziz kenarda tek başına başka bir oyun kurmanın peşindedir. Bu oyun, Ekim’in Kanat hakkında şok edici bir gerçeği öğrenmesine sebep olur.

DUY BENİ SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar