Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Duy Beni 11.Bölüm 3. Fragmanı izle | Duy Beni 11.Bölüm izle

Duy Beni 11.Bölüm 3. Fragmanı izle. Duy Beni 11.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Duy Beni 11.Bölüm 3. Fragmanı yayınlandı. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Duy Beni dizisinin yeni bölümü 15 Eylül Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Duy Beni 11.Bölüm izle

Abone ol
Abone ol 15 Eylül 2022 00:55

Duy Beni 11.Bölüm 3. Fragmanı izle | Duy Beni 11.Bölüm izle

Başrollerinde Berk Hakman ve Rabia Soytürk gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Duy Beni 11.Bölümde de ekrana kitleyecek

DUY BENİ 11.BÖLÜM İZLE

DUY BENİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Kanat, Ekim'den yediği darbeyle sarsılmış; aşkı nefrete dönüşmüştür. Ekim ise hem sevdiği adamı kaybetmenin hem de dostundan kazık yemenin etkisiyle sarsılmıştır çünkü doğru olduğunu bildiği yoldan gitmiş ve yolun sonunda yapayalnız kalmıştır.

Ekim, Gerçek Koleji'ndeki ve hayatındaki yolculuğu sorgularken Kanat, Melisa ve Ozan tekrar bir araya gelmiştir. Kanat, Ekim'e daha önce hiç göstermediği karanlık yüzünü göstermeye, onun canını yakmaya kararlıdır.

Leyla amacına ulaşmış, Ekim ve Kanat'ın arasının açılmasını sağlamıştır. Artık hedefi onların tekrar bir araya gelmesine engel olmaktır. Fakat ikilinin uzaklaşmasından faydalanmak isteyen biri daha vardır; Melisa. Leyla, Kanat'ı hem Ekim'den hem Melisa'dan uzak tutmak için uğraşmak zorundadır. Leyla, bu uğurda elinden geleni yaparken; Aziz, Leyla'nın şeytani zekasından etkilenmekten alıkoyamaz kendini.

Gerçek Koleji'nde gruplaşmalar ve savaşlar devam ederken, Bahar ve Selim zorbalıkla mücadele etmeye devam ederler. Bahar doğru zamanda doğru yerde bulunarak hiç öğrenmemesi gereken bir bilgiye ulaşır. Öğrendiği bu bilgiyle birlikte büyük bir felaketin geleceğinden habersizdir.

DUY BENİ SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar