Anasayfa /  Foto Galeri

Dünya bu kayınvalideyi konuşuyor! Kızının kocasından hamile kaldı

Hayalindeki düğünü yaptığı için annesini de balayına davet eden Lauren Wall isimli kadın hayatının şokunu yaşadı. Genç kadının annesi, kocasından hamile kaldı. İşte akıllara durgunluk veren ve filmleri aratmayan olayın detayları...

Dünya bu kayınvalideyi konuşuyor! Kızının kocasından hamile kaldı - Sayfa 1

Lauren Wall isimli kadın, cömert annesi Julie sayesinde hayallerindeki düğünü yaptığı için çok mutluydu. Annesi düğünün tüm masraflarını karşılamış ve kızına 15 bin sterlin yani yaklaşık 115 bin lira değerinde muhteşem bir düğün hediye etmişti. Adeta bulutların üzerinde gezen Lauren ve çiçeği burnunda kocası Paul, düğün için teşekkür etmek amacıyla bir jest yapmaya karar verdi ve balayına giderken Julie'yi de yanlarında götürdü. Ancak Lauren, annesinin hayatını mahvedeceğinden habersizdi...

Dünya bu kayınvalideyi konuşuyor! Kızının kocasından hamile kaldı - Sayfa 2

Lauren Wall, Paul White ile tanıştığında henüz 18 yaşındaydı. Çiftin tanışmaları 14 Şubat Sevgililer Günü'ne denk gelmişti. Lauren için romantik filmleri aratmayan bir başlangıçtı.

Dünya bu kayınvalideyi konuşuyor! Kızının kocasından hamile kaldı - Sayfa 3

Paul da Lauren'dan hoşlanmıştı ve genç kızın telefon numarasını istedi. Ertesi gün saatlerce mesajlaştılar ve buluşmaya karar verdiler. Çiftin ilişkisi bu şekilde başlamış oldu.

Dünya bu kayınvalideyi konuşuyor! Kızının kocasından hamile kaldı - Sayfa 4

Lauren sevgilisi Paul ile çok mutluydu. Beş aydır birliktelerdi ve ilişkileri yolunda gidiyordu. Derken Lauren hamile olduğunu öğrendi. Çiftin kızları, 2004 yılının Mart ayında dünyaya geldi. Kısa süre sonra Paul, sevgilisine evlenme teklif etti ve çift Ağustos ayında dünya evine girdi. İş geliştirme uzmanı olarak çalışan Lauren, düğünlerini dün gibi hatırladığını söylüyor. Genç kadın İngiliz Mirror gazetesine verdiği röportajda, "Henüz aile kurmak için geçtik ve çocuk sahibi olmak gibi bir planımız yoktu. Ancak yine de kızımızın dünyaya gelmesi bizi çok mutlu etmişti.