EDHO Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da beklenmedik tehlike izle

Çakırbeyli Ailesi’nin içine yerleştirilmiş düşmanlar tek tek kendini açık etmeye başlamış, Yalçın’ın ele geçirilmesiyle de önemli bilgilere ulaşılmıştır. #EDHO #EşkiyaDünyayaHükümdarOlmaz 94 .Bölüm neler olacak?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da beklenmedik tehlike Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz  94 .Bölüm neler olacak?

Herkesi ölümle burun buruna getiren büyük planda sona yaklaşılırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey zamanlamadır. Çakırbeyli Ailesi’nin içine yerleştirilmiş düşmanlar tek tek kendini açık etmeye başlamış, Yalçın’ın ele geçirilmesiyle de önemli bilgilere ulaşılmıştır. Kurduğu oyunun ortaya çıkmasına ramak kaldığını fark eden Hasan, içerideki adamlarına harekete geçme emrini verir.

Hızır ise tehlikenin farkındadır, Ünal Kaplan ve Ceylan’ı dikkatli hareket etmesi uyarır. Hızır’ın göz ardı etmemesi gereken asıl şey ise şimdiye kadar gücünü küçümsediği Selda ve Candan’ın özel yetiştirilmiş tetikçiler olmasıdır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ

(Yeni Bölüm)

“Namını kaybedersen her şeyini kaybedersin!”

Yayın Tarihi : 13 Mart 2018 / Salı

Yayın Saati : 20.00

Yapımcı       : Raci Şaşmaz

Yönetmen       : Onur Tan

Senaryo          : Raci Şaşmaz / Bahadır Özdener

Oyuncular        : Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Deniz Çakır(Meryem Çakırbeyli), Sanem Çelik(Ceylan), Olgun Şimşek (Yaşar Kimsesiz), Mesut Akusta ( Ekrem Yıldıran ), Tarık Ünlüoğlu (Ünal Kaplan), Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan Çakırbeyli), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli), Sabina Toziya (Hayriye Çakırbeli), Tuna Orhan (Servet Karademir)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER