Diriliş Ertuğrul 106. bölüm : Tekfur Ares Saadettin Köpek'in ipini çekti...

Diriliş Ertuğrul 106. Bölüm nefes kesen sahneleriyle izleyicileri yine büyüledi.Tekfur Ares Saadettin Köpek'in ipini kesti!.. Sırlar bir bir ifşa oldu, kirli ilişkiler tek tek ortaya döküldü. Tekfur Ares Saadettin Köpekle kurduğu işbirliğini ve ihaneti tüm ayrıntılarıyla Hükümdara anlattı..

Diriliş Ertuğrul 106. bölüm : Tekfur Ares Saadettin Köpek'in ipini çekti...

Diriliş Ertuğrul 106. Bölüm nefes kesen sahneleriyle izleyicileri yine büyüledi.Tekfur Ares Saadettin Köpek'in ipini kesti!.. Sırlar bir bir ifşa oldu, kirli ilişkiler tek tek ortaya döküldü. Tekfur Ares Saadettin Köpekle kurduğu işbirliğini ve ihaneti tüm ayrıntılarıyla Hükümdara anlattı.Ertuğrul sarayda Hükümdar Alaaddin'in huzuruna çıkarak tüm emirlerin huzurunda Saadettin Köpek'in yüzüne hainin kendisi olduğunu söyler ve delillerini birbir sıralar.. Saadettin Köpek tarafından yazılan mehtubu, Hükümdarın zehirlenmesi için. yapılan zehirin kimin tarafından yapılıdığını ve bir örneğini Alaaddin Kekubat'a verir. Hekimbaşı bu bilgiyi doğrular. Ancak Alaaddin Keykubat bu delilleri yeterli bulmayınca Ertuğrul'un en büyük kozu olan Tekfur Ares'i huzura çağırtır ve bildiklerini anlatmasını söyler... Ve Tekfur Ares huzura gelerek Ertuğrul'un anlattıklarını teyid eder. 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 107. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI ( İZLE)

Şüphelendiğin emirim kimdir? -Emir Saadettin’dir Sultanım…

“Sarayınızdaki hain, en küçük bir şüpheye yer bırakmayacak şekilde Emir Saadettin’dir Sultanım! Devletimizin ve saltanatınızın ikbali için bunu söylemek boynumun borcudur. Takdir devletlunuzundur…”

Diriliş Ertuğrul 106. bölüm : Tekfur Ares Saadettin Köpek'in ipini çekti..

Saadettin Köpekle birlikte bir çıkar ortaklığı kurduklarını bu ihanetleri de bunun için tertiplediklerini nasıl tertip ettiklerini bütün ayrıntılarıyla anlattı. Ertuğrul Bey'in  söylediği gib saraydaki hainin Saadettşn Köğek olduğu ortaya çıktı. Tekfru Ares bu ifadeleri ile Saadettin Köpek'in ipini çekti..

“Ertuğrul Bey iddialarında haklıdır!”

“Bir daha sana sual etmeden konuşursan, kelleni burada alırım Saadettin!”

TURGUT'UN İNADININ FATURASI AĞIR OLDU

Aslıhan Hatun ve Hafsa Hatun Titan'a esir düştürler. Turgut'un obayı yanlış yere kurması ve Bamsı'yı dinlememesinin faturası ağır oldu.

Haber obaya geldiğinde Turgut'a tepkisi çok sert oldu!..  

Diriliş Ertuğrul 106. Bölüm nefes kesen sahneleriyle izleyicileri yine büyüledi. Halime ile Konya'nın yolunu tutan Diriliş Ertuğrul Selçuklu Hükümdarı'na gerçekleri anlatabilecek mi? İşte Mahperi Hatun ve pusuda bekleyen ihanetin tezahür ettiği anlar..

ERTUĞRUL GÖRDÜĞÜM EN TEHLİKELİ OĞUZ BEYİ

“Ertuğrul gördüğüm en tehlikeli Oğuz beyidir… Bir avuç obasıyla Moğollara da, Tekfurlara da karşı da bir ordu gibi savaşmıştır. Karacahisar’ ı fethetti… Sultanımızın Ertuğrul’a olan muhabbeti aşikarken, temkinli olmakta fayda var derim.”

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul 106. bölümü her bir sahnesi ile izleyicilerin nefesini kesti.

Halime ile Konya'nın yolunu tutan Diriliş Ertuğrul Selçuklu Hükümdarı'na gerçekleri anlatabilecek mi?

Yol boyunca bunun planlarını yapan Ertuğrul mola sırasında avlanmak üzere Halime'yi yalnız bıraktığı bir ara etrafı saran eşkiyaları Halime kılıcıyla işte böyle darmadağın etti. 

TRT1 ekranlarının reyting rekortmeni beğenilen dizisi Diriliş Ertuğrul 106. bölümü her anı ile nefes kesti. Halime ile Konya'nın yolunu tutan Diriliş Ertuğrul ihanetin kol gezdiği sarayda Selçuklu Hükümdarı'na gerçekleri anlatabilecek mi?..

İşte Muhyiddin İbnü'l-Arabî'den müthiş öğütler; "Düşmana karşı esas marifet..."

“Evlat, düşmana karşı hiddetli olmak marifettir. Lakin unutmayasın esas marifet, düşmanı kendi safına çekebilmektir.”

Ekranların sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul , 106. son bölümü ile heyecanla bekleniyor. Diriliş Ertuğrul'un yayınlanan yeni bölüm fragmanının ardından Hafsa ve Aslıhan'ın dizideki akıbeti merak konusu oldu. Ertuğrul Bey'in Konya'da bulunması nedeniyle eli kolu bağlı kalan Kayı obasında neler yaşanacak? Hafsa Hatun ölecek mi? İşte tüm detaylar...

Diriliş Ertuğrul 106. son bölümde şok gelişme! Veda mı ediyor? 3.Fragman izle

TRT 1 ekranlarının çarşamba akşamlarına ambargo koyan dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölüm tanıtımları yayınlandı. Her bölümü farklı bir heyecana sahne olan Diriliş Ertuğrul 106.bölüm 2.fragmanı yine nefes kesti.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2018, 03:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER