Çukur 9. bölüm 1. 2. fragmanı izle / Vartolu'nun Mihriban Sırrı (Video)

Çukur 9.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yarın yani 18 Aralık'ta ekrana gelecek olan Çukur 9.yeni bölümde nefesler tutulacak. Çukur 9.yeni bölüm fragmani ve tüm detaylar haberimizde. Çukur 9. bölüm 1. 2. fragmanı izle / Vartolu'nun Mihriban Sırrı (Video)

Çukur 9. bölüm 1. 2. fragmanı izle / Vartolu'nun Mihriban Sırrı (Video)

Çukur 9.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 18 Aralık'ta ekrana gelecek olan Çukur 9.yeni bölümde nefesler tutulacak. Çukur 9.yeni bölüm fragmani ve tüm detaylar haberimizde. Çukur 9. bölüm 1. 2. fragmanı izle / Vartolu'nun Mihriban Sırrı (Video)
 

Show Tv'nin pazartesi günü ilgiyle izlenen dizisi Çukur 9.yen bölüm fragmanı yayınlandı. Sema ve İdris'in kaçırılması şok etkisi yaratırken Vartolu'nun annesinin mezarına gitmesi herkesi şoke etti. Gelin hep birlikte Çukur 9.bölüm fragmanına bakalım.

Pazartesi akşamlarına damgasını vuran, Show TV’de ekrana gelen ‘Çukur’un yeni bölümünde Yamaç, hayatının en zorlu anlarını yaşayacak. Mahalleye gelmesiyle birlikte taş üzerinde taş bırakmayan Serdar, İdris Koçovalı’yı rehin tutarak herkese meydan okurken, Sena’nın da Serdar’la yaptığı gizli anlaşma sonucu Selim tarafından kaçırılmış olması Yamaç’ın öfkesini Serdar’ın üzerinde toplayacak. Yamaç ile Serdar’ın karşı karşıya geleceği anda Sena’nın da orada bulunması tehlikeyi artıracak. Yeni bölümden bu heyecan dolu dakikaların yer aldığı özel video, kısa sürede büyük merak uyandırırken patlayan silahın ucunda kimin olduğu akıllarda büyük bir soru işareti yaratacak. Aynı zamanda Vartolu'nun annesinin mezarına gitmesi ise bomba etkisi yarattı. İşte Çukur 9.yeni bölüm fragmanı.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2017, 15:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER