Çukur 47. bölüm izle (Çukur 48. bölüm fragmanı izle) Show TV - İlk sahne Sneak Peek

Çukur 47. bölüm izle (Çukur 48. bölüm fragmanı izle) Show TV - İlk sahne Sneak Peek. Show TV'nin sevilen dizisi Çukur, 17 Aralık'ta 47. bölümü ile ekranlara geldi. Son bölümde Selim ile Cumali yıllar sonra karşı karşıya geldi. İşte kaçıranlar için Çukur 47. bölüm izle ve Çukur 48. bölüm fragmanı izle (ilk sahne - Sneak Peek) izle

Çukur 47. bölüm izle (Çukur 48. bölüm fragmanı izle) Show TV - İlk sahne Sneak Peek

Çukur 47. bölüm izle (Çukur 48. bölüm fragmanı izle) Show TV - İlk sahne Sneak Peek yayınlandı. İşte kaçıranlar için Çukur 47. bölüm izle ve Çukur 48. bölüm fragmanı izle (ilk sahne - Sneak Peek) izle seçeneği haberimizde.

Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünde final sahnesi heyecan yarattı. Kapısının önünde küçük bir kutu süt bulan Cumali, heyecanla etrafına bakarken izleyiciler geçmiş günlere gitti. Cumali ile Selim arasındaki çocukluklarından kalan bir anı izleyen ekran başındakiler, bugüne döndüklerinde Selim ve Cumali’nin yıllar sonra karşı karşıya geldiklerini gördüler. Ağabeyinin karşına çıkan Selim’in nasıl davranacağı ve Cumali’nin ne tepki vereceği merakla beklenecek.

ÇUKUR 48. BÖLÜM FRAGMANI (İLK SAHNE - SNEAK PEEK) İZLE

ÇUKUR ZİRVEYİ BIRAKMIYOR!

Çukur, dün akşam ekrana gelen yeni bölümüyle ABC1 20+'da 11.66 izlenme oranı (rating), 23.11 izlenme payı (share), AB’de 9.19 izlenme oranı (rating), 20.90 izlenme payı (share), Total’de ise 9.88 izlenme oranı (rating), 20.99 izlenme payı (share) ile tüm kategorilerde birinci oldu. İzleyiciler #umut etiketiyle Twitter’da yorumlarını paylaştı. #umut etiketi Twitter Türkiye'de 13 saat 25 dakika, dünyada 4 saat 35 dakika TT listesinde kaldı.

ÇUKUR 47. BÖLÜM İZLE (Show Tv) - TIKLA

YAMAÇ, VARTOLU’NUN SIRRINI ÖĞRENDİ!

Aliço’nun yardımıyla Saadet’in yaşadığını ve bir çocuğu olduğunu öğrenen Yamaç, Vartolu’yla yüzleşti. Yamaç’a yalan söylemenin zor olduğunu ve onun güvenini zedelediğini söyledikten sonra oğlunun fotoğrafını çıkarıp “Bak, oğlum oldu. Babamın torunu oldu babamın oğlu” dediği anlar ekran başındakilere duygu yüklü dakikalar yaşattı.

YAMAÇ’TAN CUMALİ’YE YILLAR SONRA GELEN ÖZÜR!

Yeni bölümden yayınlanan ilk sahne izleyicileri gözyaşlarına boğdu. Yamaç’ın elinde gördüğü bulmaca kitabıyla heyecanlanan Cumali’nin; “Neden ben hapishanedeyken biriniz getirmediniz? Bunlar hala var mı?” dediği anlar Yamaç’ı duygulandırdı. Cumali’yi hapishanede yapayalnız bıraktıklarını düşünen Yamaç, Cumali’den özür diledi.

Çukur’un merakla beklenen yeni bölümü Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV'de!

Kanal: Show Tv 

Tür: Dram, Aşk, Suç

Sezon: 2Yayın Günü:  Pazartesi

Yayın Saati:  20:00Yeni Bölüm Tarihi:  24.12.2018

Yeni Bölüm No:  48 Yapım Firması: Ay Yapım »  

Yönetmen: Sinan Öztürk 

Senaryo: Gökhan Horzum 

Müzik: Toygar Işıklı Oyuncular: Aras Bulut İynemli (Yamaç Koçovalı), Dilan Çiçek Deniz (Sena), Erkan Kolçak Köstendil (Vartolu Sadettin), Ercan Kesal (İdris Koçovalı), Perihan Savaş (Sultan Koçovalı), Şenay Gürler (Meliha), Erkan Avcı (Çeto), Berkay Ateş (Mahsun), Sermet Yeşil, Burak Sergen (Baykal), Alperen Duymaz (Emrah), Boncuk Yılmaz (Saadet), Öner Erkan (Selim Koçovalı), Rıza Kocaoğlu (Aliço), Nebil Sayın (Muhittin), Kubilay Aka (Celasun), Ahmet Tansu Taşanlar (Nazım), Çetin Sarıkartal (Paşa), Kadir Çermik (Emmi), İrem Altuğ (Ayşe), Zeynep Kumral (Nedret), Cem Uslu (Metin), Uğur Yıldıran (Kemal), Aytaç Uşun (Meke), Elif Doğan (Hale), İlayda Alişan (Akşın), Ece Yaşar (Karaca), Mustafa Kırantepe (Medet), Doruk Nalbantoğlu (İsa), Ilgaz Kocatürk (Halil), Doğancan Sarıkaya (Acar), Mustafa Üstündağ (Kahraman), Selen Uçer (Ezgi) Konu:  İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin en küçük oğlu, gözü kara ve isyankar Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Gündüzleri kimyager olarak çalışan, geceleri ise solisti olduğu rock grubuyla barlarda sahneye çıkan Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir? 2. Sezon konusu: Çukur’da bir dönem kapanmıştır. İdris Koçovalı’nın “Çukur’u İstanbul’da sanırlar ama bilmezler İstanbul Çukur’dadır” sözleri mahallenin darmaduman olmuş sokaklarında yankılansa da o günlerden eser yoktur. Beklenmedik bir saldırıyla güç kaybeden ve dağılan Koçovalılar’ın ne durumda olduğu büyük bir merakla beklenirken, Çeto (Erkan Avcı) ve Mahsun’un (Berkay Ateş) liderleri olduğu Karakuzular Çetesi, Çukur’da yeni bir dönem başlatacaktır. Tarihçe:  

  • Çukur dizisi 17 Eylül 2018 Pazartesi günü yayınlanacak 34. bölümüyle 2. sezonuna başlayaca
  • Çukur dizisi 11 Haziran 2018 Pazartesi günü yayınlanan 33. bölümüyle 1. sezon finalini yaptı.
Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2018, 16:59

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER