Bir Deli Rüzgar dizisinin konusu ne? Bir Deli Rüzgar dizisinin oyuncuları kimler?

Eylül ayı ile birlikte televizyon ekranlarında dizi furyası başladı. Birbirinden iddialı projeler ekranlara gelirken Fox Tv'nin yeni dizi 'Bir Deli Rüzgar' gerek oyuncuları, gerek konusuyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Yeni dizinin sevenleri, Bir Deli Rüzgar dizisinin konusu ne? Bir Deli Rüzgar dizisinin oyunları kimler gibi soruların cevaplarını aramaya başladı. İşte Bir Deli Rüzgar dizisinin konusu ve oyuncuları...

Bir Deli Rüzgar dizisinin konusu ne? Bir Deli Rüzgar dizisinin oyuncuları kimler?

Dizi sezonu başladı! Yepyeni diziler ardı arkası kesilmeden yayınlanmaya başladı. Bu akşam FOX TV’de Bir Deli Rüzgar dizisi başladı. Dizi severler oyuncu kadrosundaki isimler ve senaryo hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyor. Peki Bir Deli Rüzgar dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var, dizinin konusu ne? İşte ayrıntılar…

BİR DELİ RÜZGAR DİZİ KONUSU

Melike Candan, ağır bedeller ödeyerek en dipten en zirveye tırmanmış, 70’lerde ve 80’lerde assolistlik mertebesine ulaşmış bir yıldızdır. Melike’nin bugünkü yaşamı ise bambaşkadır. Bir gün tuvaletçi olarak çalıştığı barda tıpkı kendisinin ilk günlerindeki gibi gözünü en yükseğe dikmiş Gökçe Yücel ile karşılaşır. O zirvenin nasıl bir yer olduğunu bilen Melike’nin amacı Gökçe’yi uyarmaktır. Ancak zirvenin ihtişamı Gökçe’nin kulaklarını tıkarken hayat Melike’nin karşısına geçmişini çıkarmaya devam edecektir.

BİR DELİ RÜZGAR OYUNCULARI

Yönetmenliğini Altan Dönmez’in yaptığı, senaryosunu Volkan Gürses’in kaleme aldığı, başrollerinde; Hatice Aslan, Pınar Deniz, Berk Cankat, Almila Ada, Görkem Kanbolat Arslan, Erdem Kaynarca ve Mustafa Uğurlu'nun yer aldığı “Bir Deli Rüzgar” dizisi, yayınlanan tanıtımıyla merak uyandırdı.

Çekimleri devam edem dizide; Pelin Uluksar, Gürol Güngör, Fulya Ülvan, Mehmet Ali Yılmaz, Seda Akdoğan, Ferit Kaya, Taner Turan, Fulden Akyürek, Ceren Benderlioğlu, Cengiz Tangör, Serkan Acay, Eda Özel, Meriç Özkaya, Kuzey Dönmez ve Naz Sayıner gibi başarılı isimler de yer alıyor.

Dizinin ilk tanıtımı, izleyiciyi Melike ve Gökçe’nin zirve yolculuğunun ilk günlerine götürüyor. Işıltılı ancak tehlikeli bu zirve yolunun hikayesi izleyiciyi ekranlara bağlayacak.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2018, 18:32

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER