Nurettin Yıldız'dan skandal yastık yorgan fetvası: Yatak, yorgan, battaniye cinsel dürtüleri..! video izle

Kamuoyu onu 6 yaşındaki çocukla evlenilebileceğine yönelik sözleri ile tanımıştı. Sosyal Doku Vakfı adlı kuruluşun başkanı olan Nurettin Yıldız, bu kez de gençleri yorgan ve battaniyelere karşı uyardı. Uykunuz tamamen geldiğinde yatağa girin tavsiyesinde bulunan Yıldız, "Yatakta geçirilen her boş dakika, şehvete doğru kaymış bir dakikadır ve yatağın şekli, yorgandan battaniyeye varıncaya kadar insanı, bilhassa erkeği gıdıklayan cinsel dürtüleri rahatsız eden bir yapıda olmamalıdır” dedi. Nurettin Yıldız geçtiğimiz günlerde asansörle 8. kata çıkacak bir kadınla bir erkeğin baş başa kalması halini halvet olarak nitelemişti...

Nurettin Yıldız'dan skandal sözler!"Yatak, yorgan, battaniye cinsel dürtüleri rahatsız eden yapıda olmamalı"

6 yaşında çocukla evlenilebileceğini, asansörde halvet olabileceği gibi skandal sözler sarfeden Sosyal Doku Vakfı Başkanı ve İlahiyatçı Nurettin Yıldız'dan bir skandal açıklama daha. Yıldız, bu kez yorgan ve battaniyeye karşı gençleri uyardı: Yatağa, yatar yatmaz gözünü kapatıp uyuyun yoksa battaniye ve yorgan cinsel dürtülerinizi rahatsız edebilir

Sosyal Doku Vakfı Başkanı ve İlahiyatçı Nurettin Yıldız, skandal ‘6 yaşında çocukla evlenilebilir’ ve ‘Asansörde halvet olabilir’ açıklamalarından sonra bu sefer de yatakların şekliyle ilgili yine skandal bir açıklamada bulundu.

"YORGAN VE BATTANİYE CİNSEL DÜRTÜLERİ RAHATSIZ ETMEMELİ"

Nurettin Yıldız, yayınladığı yeni videosunda “Uyku çok önemli. Yatağa, yatar yatmaz gözünü kapatıp uyuyacak yorgunlukla ve vaktinde girmek gerekir. Yatakta geçirilen her boş dakika, şehvete doğru kaymış bir dakikadır ve yatağın şekli, yorgandan battaniyeye varıncaya kadar insanı, bilhassa erkeği gıdıklayan cinsel dürtüleri rahatsız eden bir yapıda olmamalıdır” dedi.

KADIN VE ERKEĞİN BİRLİKTE ASANSÖRDE BULUNMASI HALVETMİŞ

Yıldız birbirini tanımayan bir kadınla bir erkeğin aynı asansörde bulunmasının ‘halvet’ (eşlerin bir odada baş başa kalması) sayılacağını ileri sürerek “Bu durum dinen sakıncalı” dedi.

Yıldız “Yabancı kadın ve erkek sadece her tarafı cam olan asansöre binebilir” diye konuştu. Bu sözler sosyal medyada büyük tepki çekti.

Yıldız videosunda şu ifadeleri kullandı:

“Bir apartmanın giriş katından 8. katına kadar çıkacak olan asansör halvet ortamı oluşturur mu? Yani bir yabancı erkek ve bir kadın giriş katında bindiler, 8. kata kadar çıkacaklar. Görünürde 1 dakikayı, 2 dakikayı geçmeyen bir yolculuk bu. Ama dinimizin bu konudaki hassasiyeti açısından bakıldığında halvet şartları, yani erkek ve kadının kapalı bir ortamda bulunması durumu, asansörde oluşmaktadır. Evet, çok geniş bir yelpazeden bakıp, esnek değerlendirmemiz halinde, bunun neresi halvet olur, kapısı kilitlenmiş bir ev değil bu da denebilir. Ama bir asansörün, mesela bir katta kilitlendiğini düşünürseniz, ki asansörde olabilen şeyler bunlar… 3 dakika, 5 dakika, 10 dakika yardım gelinceye kadar, kimsenin izleyemeyeceği bir ortamda yabancı bir erkekle baş başa kalması demektir kadın için.”

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2018, 23:13

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER