Anasayfa /  Foto Galeri

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabey'in tecavüzüne uğrayan kadın ilk kez görüntülendi

CHP'li Ahmet Deniz Atabey'in kendisine zorla tecavüz ettiğini iddia eden S.T. isimli kadın, baskan ve 3 kişi hakkında suç duyurusunda bulundu. ''Sapıkça fanteziler yapıyorlardı'' diyen S.T. isimli kadın ilk kez görüntü verdi.

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabey'in tecavüzüne uğrayan kadın ilk kez görüntülendi - Sayfa 1

Sosyal medyada, Didim Belediye Başkanı CHP'li Ahmet Deniz Atabay'a ait olduğu iddia edilen uygunsuz görüntülerin ortaya çıkmasının ardından İçişleri Bakanlığı soruşturma başlattı. İlçeye gönderilen müfettişler görüntüleri incelerken, videodaki S.T. isimli kadın ile de konuşuldu. Soruşturma kapsamında görevlendirilen müfettişlerin raporu tamamladığı ve savcılığa teslim ettiği öğrenildi. 

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabey'in tecavüzüne uğrayan kadın ilk kez görüntülendi - Sayfa 2

''Belediyede iş aramaya başladım'':

 S.T.'nin, müfettişlere verdiği ifadede, tehdit ve şantaj yoluyla tecavüze uğradığını söylediği öğrenildi. İş aramak için belediyeye gittikten sonra hayatının değiştiğini söyleyen S.T., "2006-2007 yıllarında İzmir'de eşimden ayrılarak Aydın'a taşındım. Maddi sıkıntı nedeniyle çocuğumun ihtiyaçlarını karşılayamıyordum. Çocuğum bu nedenle babasının yanına gitti. Annemle aynı apartmanda yaşamam sıkıntı olduğu için Kuşadası ve Didim gibi sahil ilçelerinde iş aramaya gittim. Sosyal demokrat düşüncede olduğum için bana uygun düşüncede olan bir belediyede iş aramaya başladım. 

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabey'in tecavüzüne uğrayan kadın ilk kez görüntülendi - Sayfa 3

''Ben bir restorana gideceğimi düşünürken, beni çiftliğine götürdü": 

2016 yılının kış aylarında Didim Belediyesi'ne geldim. Sekretere iş aradığımı söyledim. Bir süre sonra başkan beni içeriye aldı. Başkanla görüşmemizde temizlik işi yapabileceğimi söyledim. Yoğun olduğu için daha sonra beni arayacağını söyleyerek telefon numaramı istedi. Ben de bir kağıda yazarak bıraktım. Bir süre sonra A.Ç. diye birisi aradı. İş konusunu başkanın yoğun olmasından dolayı mesai saati sonrası görüşebileceğimi söyledi. 'Kabul ederseniz gelip, sizi alayım' dedi. A.Ç., 15 dakika sonra verdiğim adrese beni almaya geldi. Ben bir restorana gideceğimi düşünürken, beni çiftliğine götürdü" dedi.

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabey'in tecavüzüne uğrayan kadın ilk kez görüntülendi - Sayfa 4

''Bir anda çiftlikte 2 kadın 3 erkek olduk'': 

Çiftlikte tecavüze uğradığını iddia eden S.T., "İçeride Deniz Atabay ile birlikte bir bayan ve bir de erkek vardı. Bir anda çiftlikte 2 kadın 3 erkek olduk. Sıkılınca ayrılmak istedim. Ancak orada bulunan Ö.G. adındaki kadın alkol almamı teklif etti. Ben de bir bira içmeyi kabul ettim. Çok içmediğim için bir bira beni etkilemişti. İkinciyi teklif etiler. İkinci birayı içtikten sonra tamamen ağırlaştım. Sonra ceplerinden küçük kutu çıkarmaya başladılar. Kutuda toza benzer bir şey vardı. Çıkardıkları tozu ellerine dökerek burunlarına çektiler. Öznur elindeki tozu bana doğru uzatınca nefes aldığım sırada bir miktar bende çektim. Bir süre sonra acı içinde kendimi yerde buldum. Hava iyice kararmıştı. Arka tarafımda acıyla kendime geldim.