Anasayfa /  Foto Galeri

Deniz Uğur Reha Muhtar'ın kızına şiddet uyguladığı o anların ses kaydını paylaştı!

Deniz Uğur kişisel Instagram sayfasından Reha Muhtar'ın kızına şiddet uyguladığı tüyleri diken diken eden bir ses kaydı yayınladı. İşte detaylar...

Deniz Uğur Reha Muhtar'ın kızına şiddet uyguladığı o anların ses kaydını paylaştı! - Sayfa 1

Reha Muhtar'ın küçük kızı Mina'ya uyguladığı şiddet iddiası günlerdir gündemdeydi. Mahkeme anne Deniz Uğur'a 2 aylık geçici velayet verince Muhtar çıldırdı. Deniz Uğur kendisine yapılan baskılara dayanamayarak son olarak sosyal medya hesabından "Elim ayağım titriyor" diyerek Reha Muhtar'ın kızına bağırdığını iddia ettiği ses kaydını yayınladı. 

Deniz Uğur Reha Muhtar'ın kızına şiddet uyguladığı o anların ses kaydını paylaştı! - Sayfa 2

DENİZ UĞUR'DAN SES KAYDI
Deniz Uğur bu iddialar sonrası yeni bir iddiada bulunarak tüyleri diken diken eden bir ses kaydı yayınladı. Uğur ses kaydını paylaşırken "Elim ayağım titriyor şu an! Dünyanın en iyi babası, öyle mi? Peki, herkes duysun öyleyse… Ağlayan, çığlık atan, acı çeken benim kızımın sesi. Diğer sesi de çok iyi tanırsınız. Allah’ın laneti karanlığa hizmet edenlerin üzerine olsun. Allah cezanızı versin" dedi.

Deniz Uğur Reha Muhtar'ın kızına şiddet uyguladığı o anların ses kaydını paylaştı! - Sayfa 4

Yeşim Salkım ise ses kaydında duydukları karşısında çileden çıktı ve paylaşıma şunları yazdı:

"Kadın ne yahu 12 yaşındaki çocuğa kadın mı diyor bu yaratık Allah cezanı versin senin kadın düşmanı Reha Muhtar! Allah sabır versin Deniz sana yeminle ben dayanamazdım bir anne olarak olacak iş değil bu nasıl evde eğitim diyelim ki yanlış bir şey yaptı kızın ki olabilir ergenlik zordur böyle mi anlatacaksın bu mu?"