Anasayfa /  Foto Galeri

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftinden kötü haber! Aşkları son buldu...

021 yılının ilk aylarında yeni bir aşka yelken açan Demet Özdemir ve şarkıcı Oğuzhan Koç'tan kötü haber geldi. Sık Sık ayrıldıkları yönünde çıkan haberlerle gündeme gelen ünlü çiftin ilişkilerini bitirdiği iddia edildi. İkiliden konuyla ilgili bir açıklama gelmedi.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftinden kötü haber! Aşkları son buldu... - Sayfa 1

Magazin dünyasının gözde çiftlerinden oyuncu Demet Özdemir ve şarkıcı Oğuzhan Koç, aşklarını gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyolardı. Zaman zaman sosyal medyadan mutluluk pozlarını paylaşan ikili ile ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftinden kötü haber! Aşkları son buldu... - Sayfa 2

AŞK BİTTİ 
Tv8 ekranlarında yayınlanan 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'nın haberine göre; Demet Özdemir-Oğuzhan Koç çiftinin aşkı bitti. Son dönemde sık sık ayrılık haberleriyle gündeme gelen ikili yollarını ayırdı.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftinden kötü haber! Aşkları son buldu... - Sayfa 3

"GERİ DÖNÜŞÜ YOK" 
Geçtiğimiz haftalarda baş başa Paris'e giden ve tatil dönüşü ayrılan çiftten güzel oyuncu, yakın çevresine; 'Bu kez kesin bitti, bir daha geri dönüş yok' sözleriyle ilişkilerinin bittiğini duyurdu.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftinden kötü haber! Aşkları son buldu... - Sayfa 4

"DEMET'LE AYNI PROJEDE OYNAMAYI ÇOK İSTERİM" 
Öte yandan geçtiğimi haftalarda Yasemin Sakallıoğlu’nun tek kişilik gösterisini izlemeye giden Oğuzhan Koç, muhabirlerle sohbet etmişti. Koç, "Demet Özdemir ile aynı projede yer almak ister misiniz?" sorusuna; "Demet ile oynamayı çok isterim, çok güzel bir an olur benim için de. Belki ileride olur" yanıtını vermişti.