Anasayfa /  Magazin

Demet Akbağ'dan şaşırtıcı itiraf !

Demet Akbağ'a geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda Kerem Bürsin ve Nilperi Şahinkaya'nın öpüşme itirafları sorulunca cevabı herkesi şaşırttı.

Abone ol
Abone ol 01 Kasım 2019 16:13

Eşi Zafer Çika'nın vefatının ardından ekranlardan ve sahnelerden uzak kalmayı tercih eden Demet Akbağ, geçtiğimiz günlerde "Balçiçek ile Dr. Cankurtaran" programının konuğu oldu.

Programda samimi açıklamalarda bulunan Akbağ'a geçtiğimiz haftalarda gündem olan ''sarımsak yiyip öpüşme sahnesi çekme'' sorusu soruldu.

'SARIMSAK YEMEYİ UNUTTUM'

Usta sanatçı Demet Akbağ'ın cevabı ise herkesi bir hayli şaşırttı. Sarımsağın tadını unuttuğunu söyleyen Akbağ, ''O tip kokan meyve sebze kulise girmezdi, koku seyirciye ve salona gider diye. Bu yüzden sarımsak yemeyi unuttum, tadını unuttum. Yemeye yemeye benim için bir özelliği kalmadı'' demesinin ardından öpüşme itirafında bulundu.

'HİÇ ÖPÜŞME SAHNEM OLMADI'

Bugüne kadar birçok dizi, film, tiyatro projelerinde yer alan usta isim, ''Bugüne kadar herhangi bir öpüşmem sahnem olmadı. Ben çok örnek teşkil etmiyorum" dedi.

Öte yandan geçtiğimiz Mart ayında eşi Zafer Çika'yı amansız bir trafik kazasında kaybeden Demet Akbağ, uzun bir süre kendine gelememiş, derin bir acı yaşamıştı. Demet Akbağ, eşini kaybetmesinin ardından aylar sonra yeni bir iş için harekete geçti. Birsen Altuntaş'ın haberine göre Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ'ın rol alacağı bir tiyatro oyununu sahnelemeye hazırlandığını açıkladı.

Yorumlar