Anasayfa /  Medya

Çukur final bölümü tek parça full izle

Çukur final bölümü tek parça full izle - Yücel öldü mü? Akın Koçavalı kim? İzle. Çukur 67. bölüm 2. fragmanı: 2. sezon 34. bölüm sezon finali İZLE - Show tv dizi izle. Çukur 67. sezon finali bölümüyle 27 Mayıs 2019 Pazartesi akşamı Show TV'de olacak.

Abone ol
Abone ol 27 Mayıs 2019 11:26

Çukur final bölümü tek parça full izle - Yücel öldü mü? Akın Koçavalı kim? İzle. Çukur 67. bölüm 2. fragmanı: 2. sezon 34. bölüm sezon finali İZLE - Show tv dizi izle. Çukur 67. sezon finali bölümüyle 27 Mayıs 2019 Pazartesi akşamı Show TV'de olacak. 

Çukur 67. bölüm 2. fragmanı: 2. sezon 34. bölüm sezon finali İZLE - Show tv dizi izle. Çukur 67. sezon finali bölümüyle 27 Mayıs 2019 Pazartesi akşamı Show TV'de olacak. Çukur'un bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak? Dizi izle.Çukur 67. bölüm 2. fragmanı: 2. sezon 34. bölüm sezon finali İZLE - Show tv dizi izle

Çukur 67. bölüm 2. fragmanı: 2. sezon 34. bölüm sezon finali İZLE - Show tv dizi izle

Çukur 67. sezon finali bölümü (2. sezon 34. bölüm) 2.fragmanı yayınlandı. Çukur'un yeni bölümünde neler olacak? Çukur 27 Mayıs 2019 Pazartesi akşamı Show TV'de...

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.

çukur.jpg

Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. 'Ölene kadar mutlu' olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır.

Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

cukur-001.jpgÇukur'un sezon finalinde neler olacak?Koçovalılar arka arkaya yaşadıkları acı kayıpların ardından Akın Koçovalı’nın hapishaneden çıkmasıyla büyük bir mutluluk yaşayacak. Ancak Akın’ın aileye gelişi beraberinde pek çok soru işaretini de yaratacak.

 Koçovalılar arka arkaya yaşadıkları acı kayıpların ardından Akın Koçovalı’nın hapishaneden çıkmasıyla büyük bir mutluluk yaşayacak. Ancak Akın’ın aileye gelişi beraberinde pek çok soru işaretini de yaratacak. Azer ve Timsah’la işbirliği yapan Yücel, Koçovalıları yok etmek için elinden geleni yaparken Yamaç, sürpriz planıyla Yücel’e karşı bir adım önde olacak. Çukur’un, İstanbul’un her bir köşesine yayılacağı bölümde görülen yeni bir siyah zarf ise tansiyonu yükseltecek. Bölümün finalinde yaşanan sürpriz gelişmeler ‘Çukur’u, hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı yepyeni bir döneme sürükleyecek. Geçtiğimiz sezon finalinde herkesin terk etmek zorunda kaldığı Çukur’da bu sefer kimlerin kalacağı, kimlerin gideceği ise büyük merak uyandıracak.


Yorumlar