Anasayfa /  Medya

Çukur 2. sezon 31. bölüm 2. fragmanı izle - Çukur son bölüm full tek parça izle

Çukur 2. sezon 31. bölüm 2. fragmanı izle - Çukur son bölüm full tek parça izle. Çukur dizisi 64. yeni bölüm (2. sezon 31. bölüm) fragmanı yayınlandı. Çukur 64. yeni bölümüyle 6 Mayıs 2019 Pazartesi akşamı Show TV'de olacak.

Abone ol
Abone ol 05 Mayıs 2019 11:44

Çukur 2. sezon 31. bölüm 2. fragmanı izle - Çukur son bölüm full tek parça izle. Çukur dizisi 64. yeni bölüm (2. sezon 31. bölüm) fragmanı yayınlandı. Çukur 64. yeni bölümüyle 6 Mayıs 2019 Pazartesi akşamı Show TV'de olacak. Çukur 2. sezon 31. bölüm 2. fragmanı izle - Çukur son bölüm full tek parça izle.

Çukur 2. sezon 31. bölüm 2. fragmanı izle - Çukur son bölüm full tek parça izle

Çukur 2. sezon 31. bölüm 2. fragmanı izle - Çukur son bölüm full tek parça izle

Çukur 64. yeni bölüm (2. sezon 31. bölüm) fragmanı yayınlandı. Çukur'un yeni bölümünde neler olacak? Çukur 6 Mayıs 2019 Pazartesi akşamı Show TV'de...

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.

Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. 'Ölene kadar mutlu' olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır.

Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?


Yorumlar