Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Çukur 2. sezon 25. bölüm full reklamsız izle - Çukur yeni bölüm tek parça izle (Show tv izle)

Çukur 2. sezon 25. bölüm full reklamsız izle - Çukur yeni bölüm tek parça izle (Show tv izle)Çukur dizisi 58. yeni bölüm (2. sezon 25. bölüm) ilk sahnesi yayınlandı. Çukur 58. yeni bölümüyle 25 Mart 2019 Pazartesi akşamı Show TV'de olacak. Çukur izle

Abone ol
Abone ol 25 Mart 2019 15:59

Çukur 2. sezon 25. bölüm full reklamsız izle - Çukur yeni bölüm tek parça izle (Show tv izle)Çukur dizisi 58. yeni bölüm (2. sezon 25. bölüm) ilk sahnesi yayınlandı. Çukur 58. yeni bölümüyle 25 Mart 2019 Pazartesi akşamı Show TV'de olacak. Çukur izleÇukur 2. sezon 25. bölüm full reklamsız izle - Çukur yeni bölüm tek parça izle (Show tv izle)

Çukur 2. sezon 25. bölüm full reklamsız izle - Çukur yeni bölüm tek parça izle (Show tv izle)

Çukur 58. yeni bölüm (2. sezon 25. bölüm) ilk sahnesi yayınlandı. Çukur'un yeni bölümünde neler olacak? Çukur 25 Mart 2019 Pazartesi akşamı Show TV'de...

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.

Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. 'Ölene kadar mutlu' olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır.

Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?


Yorumlar