Anasayfa /  Foto Galeri

Çocuk yaşta küpe taktı hayatı karardı! Kulaklarında keloid oluştu sürekli kanıyor! Keloid nedir?

Çocuk yaşta küpe taktı hayatı karardı! Kulaklarında keloid oluştu sürekli kanıyor! Erzincan'da kulaklarında keloid oluşan Yağmur, duyma yetisini kaybetmek üzere. Yağmur, kapanma riski olan kulaklarının sürekli kanamasıyla dışarı çıkamaz hale geldi. Kızı için yardım isteyen anne ise 'Her gün kanlı yastığını yıkıyorum' diye konuştu.

Çocuk yaşta küpe taktı hayatı karardı! Kulaklarında keloid oluştu sürekli kanıyor! Keloid nedir? - Sayfa 1

Çocuk yaşta küpe taktı hayatı karardı! Kulaklarında keloid oluştu sürekli kanıyor!

Erzincan'da kulaklarında keloid oluşan Yağmur, duyma yetisini kaybetmek üzere. Yağmur, kapanma riski olan kulaklarının sürekli kanamasıyla dışarı çıkamaz hale geldi. Kızı için yardım isteyen anne ise 'Her gün kanlı yastığını yıkıyorum' diye konuştu.

Çocuk yaşta küpe taktı hayatı karardı! Kulaklarında keloid oluştu sürekli kanıyor! Keloid nedir? - Sayfa 2

Erzincan merkezde oturan Yıldız ailesinin 4 çocuğundan Yağmur'un kulaklarında, 7 yaşındayken taktiği küpelerin alerji yapmasıyla yaralar oluşmaya başladı. Kulak yaraları iyileşmezken, ailesi, Yağmur'u 10 yıl boyunca hastane hastane dolaştırdı.

Çocuk yaşta küpe taktı hayatı karardı! Kulaklarında keloid oluştu sürekli kanıyor! Keloid nedir? - Sayfa 3

 Kulağındaki yaraların ağrısına dayanamadığını belirten Yağmur Yıldız, "Okulumdan geri kaldım, derslerime çalışamıyorum. Herkesin bakışlarından rahatsız oluyorum." dedi.

Çocuk yaşta küpe taktı hayatı karardı! Kulaklarında keloid oluştu sürekli kanıyor! Keloid nedir? - Sayfa 4

Kulaklarım kapanacak: 

Yağmur Yıldız "Doktorlar keloid hastalığı diyor. Her geçen gün kulaklarımdaki yaralar büyüyor. Çaresi bulunmazsa kulaklarım kapanacak, duymayacağım. Kanama yaptığı için günlük üstümü değişmek zorunda kalıyorum. Dışarı çıktığım zaman saçlarımla kapatıyorum. Lütfen bana yardım edin" diye konuştu.