Anasayfa /  Medya

CNN Türk'ten Ekrem İmamoğlu'nun iddiasına yanıt!

CNN Türk, Ekrem İmamoğlu'nun kameramanların işten çıkarılmasıyla ilgili açıklamalarına yanıt verdi.

Abone ol
Abone ol 24 Mayıs 2019 18:54

CNN Türk bir açıklama yaparak, Ekrem İmamoğlu'nun kanaldaki program esnasında israf belgelerine yakın çekim yapan kameramanların işten çıkarıldığına dair iddiaları yalanladı.

İşte o açıklama: 

"Medya Grubunuz bünyesinde ver alan yayın kuruluşlarına tarafımızdan teknik prodüksiyon hizmetleri verilmektedir. Bildiğiniz üzere, Medya Grubunuza ait CNN Türk televizyonunda 20.05.2019 tarihinde yayınlanan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nun konuk olarak katıldığı 'Tarafsız Bölge' isimli programın çekimleri de tarafımızdan gerçekleştirilmiştir. 

Bu program ile ilgili olarak sosyal medyada bir süredir 'yayın nedeniyle personel çıkartıldığı' gibi asılsız iddialara yer almaktadır. Özkan Prodüksiyon Ticaret Limited Şirketi olarak söz konusu yayın nedeniyle bünyemizde çalışan herhangi personelin iş akdine son verilmediğini tarafınıza bildirmek isteriz"


Sayın Ekrem İmamoğlu’nun katıldığı Tarafsız Bölge programının ardından görevli kameramanların işine son verildiği bilgisi doğru değildir. Kurumumuzda görev yapan kameramanlar görevlerinin başındadır.

CNN TURK'e hizmet veren Özkan Prodüksiyon'un açıklaması saygıyla duyurulur. pic.twitter.com/bB5f8LMrxV


— CNN TÜRK Kurumsal İletişim (@cnnturkkurumsal) 24 Mayıs 2019


Yorumlar