Anasayfa /  Güncel /  3 sayfa-cinayet-kaza

Cinayetleri sosyal medyadan canlı olarak yayınlamıştı. Türkiye'yi dehşete düşüren katliamın faili yakalandı!

Balıkesir'in Havran ilçesinde dün gece 3 kişiyi öldürüp 4 kişiyi yaralayan katil yakalandı.Cinayetleri sosyal medyadan canlı olarak yayınlamıştı.

Abone ol
Abone ol 20 Şubat 2018 15:05

HAVRAN'da dün gece meydana gelen olayda 3 kişiyi öldüren ve 4 kişinin yaralayan cani Ali Saral jandarma ekiplerinin sıkı takibi neticesinde Havran'ın Eseler Mahallesi girişinde yakalandı.

Olayı gerçekleştirdikten sonra geceyi bir dağ evinde geçirdiği iddia edilen Ali Saral, cinayetin ardından sosyal medyadan canlı yayın yapmıştı.

NE OLMUŞTU?

Ali Saral ailesiyle birlikte iddiaya göre Çetinkaya ailesinin evine kız istemeye gitti. Saat 23.30 sıralarında İki aile arasında çıkan tartışmanın ardından Saral ailesi evlerine döndü. Ancak damat adayı Ali Saral, kısa süre sonra av tüfeği ile Çetinkaya ailesinin evini basarak katliam yaptı. Saral’ın tüfeğinden çıkan saçmaların isabet ettiği Melike Çetinkaya (38), Ebru Çetinkaya (16), Tuncay Çetinkaya (17) yaşamını yitirirken, Gülşen Çetinkaya (27) ve Yasin Çetinkaya (2), Bayram Eren ve oğlu Murat Eren yaralandı.

CEP TELEFONU İLE SOSYAL MEDYADA KATLİAMI YAYINLADI

Cani Ali Saral, gerçekleştirdiği saldırıdan sonra kan gölüne çevirdiği evden görüntüleri sosyal medyadan paylaştı.

2 YAŞINDAKİ YASİN'İN DURUMU AĞIR

Melike, Ebru ve Tuncay Çetinkaya’nın cesetleri, otopsi yapılmak üzere Bursa Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Yaralılardan Saral’ın evlenmek istediği Gülşen Çetinkaya, Bayram Eren ve oğlu Murat Eren’in Edremit Devlet Hastanesi’ndeki tedavileri sürerken, durumu ağır olan 2 yaşındaki Yasin Çetinkaya ise Balıkesir Devlet Hastanesi’ne sevk edildi.
Etiketler Havran ilçesi
Yorumlar